Луценко: ПР реалізувала перший параграф "донецького уставу" - "лоха гріх не кинути"

Луценко засудив усі демократичні, на його думку, сили за переговори з ПР і закликав їх об'єднатися проти порушення Конституції.

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає, що змінами правил формування коаліції, ухваленими в першому читанні, Партія регіонів не тільки порушила закон, а ще й "кинула" представників табору "демократичних сил", які мають намір проводити з нею коаліційні переговори.

За словами Луценка, регіоналами було виконано "перший параграф донецького уставу - лоха гріх не кинути". На переконання екс-міністра, це є попередженням "всім, хто підносив дрова Януковичу, - ні з ким вони рахуватися не будуть".

Крім того, на переконання Луценка, нові "зміни до регламенту (щодо правил формування коаліції - ред.) прямо порушують чинну Конституцію, ведуть до узурпації влади".

"Руками регіоналів закладаються основи об'єднання демократичних сил заради народовладдя, у народу хочуть відібрати принцип формування коаліції фракціями", - наголосив Луценко.

Він також висловив переконання в тому, що ПР ламає Конституцію, чим об'єднує табір демократичних сил.

"Це виклик для кожного, хто вважає себе українцем, патріотом, державником, демократом. День чергового нападу, початок війни ПР з діючою Конституцією і демократією, загальна мобілізація демократичних сил. Або ми разом це зупинимо, або Україна буде захоплена тими, для кого Конституція порожній звук і шматок паперу", - додав Луценко.

Нагадаємо, у четвер, ВР ухвалила в першому читанні зміни до регламенту, що передбачають можливість формування парламентської коаліції не лише фракціями, а ще й окремими депутатами.

БЮТ та інші опоненти ПР вже назвали цей спосіб формування коаліції вступом до неї "тушками".

Разом із тим, у парламенті вже почалися переговори про створення нової коаліції. В разі невдачі цього процесу президент Віктор Янукович пообіцяв розпустити Раду.

Читайте також:

Луценко про Блок Литвина: "лоха гріх не кинути"

Рада почала змінювати правила формування коаліції

НУ-НС вимагає половину портфелів в уряді і Ющенка-прем'єра

Янукович запропонував Раді два варіанти коаліції або перевибори

ВідеоЛуценко: ПР реалізувала перший параграф "донецького уставу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: