При спробі захоплення Держрибгоспу в Києві затримано 65 козаків

У свою чергу, козацький комітет "Порядку та захисту" також заперечує спробу захоплення його членами приміщення Держрибгоспу.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив про спробу колишнього голови Державного комітету рибного господарства Володимира Волкова захопити будівлю Держрибгоспу на Артема 45-А в Києві.

Про це він заявив вранці на прес-конференції в Запоріжжі.

Луценко повідомив, що Волков в супроводі кількох десятків людей з козацької організації увірвалися до будівлі держкомітету і захопили кабінет голови.

На місце події прибули співробітники спецпідрозділу "Беркут", які затримали близько 60 членів козацького товариства.

За словами міністра, Волков забарикадувався в кабінеті голови.

Після затримання Волкова, йому пред'являть звинувачення у захопленні державних будівель і розподіл владних повноважень, заявив Луценко.

Пізніше співробітник центру громадських зв'язків Шевченківського районного управління міліції Києва повідомив, що Волков зайняв кабінет голови Держрибгоспу на виконання рішення Окружного адміністративного суду Києва, який поновив його на цій посаді.

Зокрема, Окружний адмінсуд скасував розпорядження Кабміну № 769-р від 28 травня 2008 року про звільнення Волкова з зазначеної посади.

Джерело повідомило, що 65 представників козачих організацій, що проводили громадську акцію перед Держрибгоспом на підтримку відновлення Волкова на посаді, були доставлені в районне відділення міліції для дачі свідчень, і після того, як вони їх дадуть, вони будуть відпущені.

Також з'ясувалося, що ця акція балу санкціонованої.

У свою чергу, козацький комітет "Порядку та захисту" також заперечує спробу захоплення його членами приміщення Держрибгоспу.

За даними комітету, о 09:00 понад 100 представників цієї організації, які приїхали в столицю з різних регіонів країни, почали мирну громадянську акцію, спрямовану на підтримку рішення суду про поновлення на посаді Волкова.

Козацький комітет стверджує, що учасники акції не перешкоджали нормальній роботі співробітників Держрибгоспу.

Незважаючи на це, згідно з повідомленням, о 10:00 на місце подій прибули близько 200 співробітників органів внутрішніх справ та бійців спецпідрозділу Беркут і затримали близько 60 учасників акції.

Козацький комітет вважає безпідставним це затримання.

Читайте також:

Луценко: хтось у Нацбанку має сісти, і не один

Луценко клянеться, що ніколи не обзивав Яценюка кроликом

Луценко: хрін з ним, з цим парламентом

Луценко: я п'ю і матюкаюся, як нормальний мужик

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: