Луценко пригрозив "хворим" виборцям криміналом

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко запевнив, що голосування вдома без довідки не пройде, - міліція проконтролює.

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко запевняє, що міліція не допустить порушень в разі, якщо громадяни намагатимуться голосувати вдома без наявності для цього медичної довідки.

Про це міністр заявив в Яремчі Івано-Франківської області.
"Як тільки ми отримаємо звернення громадян про голосування вдома, всупереч постанові суду, ми будемо збирати матеріали для порушення відповідної кримінальної справи", - сказав Луценко.

При цьому він зазначив, що мова не іде про дійсно хворих людей або інвалідів, а мова іде про тих осіб, які можуть проголосувати на виборчій дільниці, але з якихось особистих причин не бажають цього робити.

В контексті сказаного він зазначив, що таким чином відкривається можливість для фальсифікацій, зокрема, вкидання бюлетенів "за потрібного кандидата".

Крім того Юрій Луценко запевняє, що міліція реагуватиме жорстко на будь-які порушення під час масових акцій після другого туру президентських виборів.

"Ми знаємо про можливі масові акції на площах міст, в тому числі у Києві, але до цього ставимося дуже спокійно, бо це є конституційне право громадян - я, як людина, яка сама прийшла з Майдану, повністю підтримую право будь-якої людини демонструвати свої переконання і відстоювати свої права. Але жодних зіткнень ми не допустимо. Причому, жорстко не допустимо. Провокацій – аналогічно", - сказав Луценко.

Читайте також:

На Запоріжжі виборців намагались підкупити тортами

Членів виборчкому намагалися підкупити фальшивими грошима

На Черкащині голоси виборців скуповують кукурудзою й горілкою

Циганські барони торгуються з кандидатами за голоси циган

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: