Луценко про Яценюка: "кролик" не бачить далі своєї нори

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко знову обізвав кандидата в президенти Арсенія Яценюка кроликом.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко переконаний, що силовиків має контролювати громадськість.

Про це він заявив під час прес-конференції в Івано-Франківську, відповідаючи на питання чи згодний він з думкою кандидата в президенти Арсенія Яценюка, який вважає, що силові структури мають очолювати вихідці з них.

"Не можна ставити людину з міліцейською кар'єрою на пост міністра, бо він ніколи не буде контролювати відомство як суспільний контролер. Чи ви хочете таких професіоналів, яким був Білоконь?", - запитав Луценко, повідомляє прес-служба "Народної самооборони".

"Яким би не був розумним "кролик", але він не бачить світу далі своєї нори. У всій цивілізованій Європі силові структури очолюють цивільні, щоб провадився контроль суспільства над цими відомствами", - наголосив міністр.

Нагадаємо, у вересні голова МВС Юрій Луценко запевняв, що його висловлювання "кролики довго не живуть" жодним чином не стосувалося кандидата у президенти Арсенія Яценюка.

Перед цим, під час свого візиту до Львова на Форум книговидавців, глава МВС заявив журналістам, що "кролики довго не живуть". "Юлія Тимошенко подарувала Ялтинському зоопарку тигра, якого їй вручили на дитячому фестивалі Чорноморські ігри у Скадовську. Тепер мають гризоту, бо тигри, як відомо, за тиждень з'їдають не менше двох кроликів", - зазначив Луценко.

"Тому тим, хто переймається майбутнім Яценюка, нагадаю, що кролики розмножуються швидко, але довго не живуть", - додав він.

Читайте також:

Луценко клянеться, що ніколи не обзивав Яценюка кроликом

Луценко попередив Яценюка: кролики довго не живуть

Луценко: "кролик" Яценюк вважає себе царем звірів. Прикольно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: