Луценко продовжив чистки в міліції

Голова МВС звільнив ще двох міліціонерів за те, що вони катували затриманого та забрали в нього гроші.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко звільнив двох співробітників патрульно-постової служби, які в липні цього року побили затриманого.

Інцидент, за який відповіли правоохоронці, стався увечері 31 липня. Прапорщик і сержант патрульно-постової служби на автовокзалі в Житомирі затримали чоловіка в стані алкогольного сп`яніння, відвели його в кімнату міліції, побили й забрали тисячу гривень.

Після цього міліціонери направили затриманого в Житомирський центр детоксикаційної допомоги, звідки його було відправлено до Житомирської міської лікарні. У лікарні чоловіку зробили операцію, а пізніше було встановлено, що він отримав тяжкі тілесні ушкодження.

Двоє співробітників ППС, щоб уникнути відповідальності, намагалися підкупити побитого 5 тисячами гривень. Проте 27 серпня прокуратура порушила проти міліціонерів кримінальну справу за ст. 365 ч. 3 Кримінального кодексу України.

Під час зустрічі з керівництвом житомирської міліції, на якій також були присутні рядові співробітники ППС, Луценко підняв винних із місць і сказав: "Прошу здати посвідчення працівників міліції. Наказом по МВС вас обох звільнено з органів внутрішніх справ за дискредитацію. Ви вільні".

За словами міністра, у зв`язку з цим інцидентом 8 осіб керівного складу житомирської міліції також притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

"В результаті такої події житомирська міліція буде ще півроку доводити, що це нормальний боєздатний колектив", - наголосив Луценко.

Він особливо відзначив, що провина за цю подію лежить, у першу чергу, на керівництві, тому наступного разу, якщо подібне повториться, міліцейських керівників буде звільнено з органів внутрішніх справ.

"Звільнятиму й далі, поки не зрозуміють, для чого пришли на службу", - додав Луценко.

Нагадаємо, 1 вересня за знущання над підозрюваним у Одеській області Луценко покарав 17 правоохоронців у Одеській області.

Двох правоохоронців було звільнено, інші отримали догани або були на один ступінь понижені у званнях. Крім того, начальник райвідділу міліції був попереджений про неповну службову відповідальність.

Міліціонерів було звільнено за те, що вони катували затриманого, використовуючи при цьому електричний струм.

Читайте також:

Луценко покарав 17 міліціонерів за катування затриманого струмом

Луценко публічно каратиме катів у погонах

Правозахисники: ніхто в Україні не застрахований від міліцейських тортур

Луценко наказав вигнати з міліції усіх хабарників - "до бісової матері"

ВідеоЛуценко продовжив чистки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: