Луценко пропонує допінг-тест меру Києва

Лідер Блоку НУ-НС Юрій Луценко на запрошення мера Києва Леоніда Черновецького пробігти крос 5 кілометрів поставив умову.

Юрій Луценко
razom.org.ua
Коментуючи пропозицію мера столиці, Луценко зазначив: "Спочатку я пропоную Леоніду Черновецькому перед забігом пройти допінг-контроль, а також здати аналізи на алкогольну та наркотичну залежність".
Лідер блоку Наша Україна – Народна самооборона Юрій Луценко на запрошення мера Києва Леоніда Черновецького пробігти разом крос 5 кілометрів поставив умову.

Про це йдеться у коментарі Луценка, оприлюдненому на сайті Громадянського руху Народна самооборона.

Коментуючи пропозицію мера столиці, Луценко зазначив: "Спочатку я пропоную Леоніду Черновецькому перед забігом пройти допінг-контроль, а також здати аналізи на алкогольну та наркотичну залежність".

Також лідер НУ-НС порадив Черновецькому не переривати свої тренування в забігах – “після затримання Олександра Волконського (Шахова) у Швейцарії, головного підозрюваного в побудові афери з "Еліта-Центр", легкоатлетична підготовка йому знадобиться. Тим більш, що екстрадиція головного підозрюваного – це питання часу”, - сказав Луценко.

При цьому він підкреслив, що після формування демократичної коаліції у Міністерство внутрішніх справ та Генеральну прокуратуру України прийде команда, яка прискорить розкриття кримінальної справи щодо "Еліта-Центр".

"Для Черновецького показовим має стати приклад Волконського, який, вочевидь, недбало ставився до бігових тренувань", - зауважив Луценко.

Сьогодні мер Києва Леонід Черновецький запропонував лідеру Блоку Наша Україна – Народна самооборона Луценку в суботу, 3 листопада, пробігти разом із ним крос 5 кілометрів на стадіоні НСК Олімпійський.

При цьому Черновецький як обов’язкову умову ставить присутність представників ЗМІ при цьому забігу.

Черновецький заявив, що перебуває в чудовій фізичній формі, і щоб покласти край політичним спекуляціям навколо стану здоров’я Луценка та його власного, пропонує організувати суботній забіг на стадіоні НСК Олімпійський.

Раніше, 17 жовтня у прямому ефірі 5-го каналу Юрій Луценко запросив мерів Києва та Харкова Леоніда Черновецького та Михайла Добкіна здати кров на вживання наркотиків та алкоголю “через чутки, що їхня неадекватна поведінка викликана саме вживанням цих речовин”.

Черновецький погодився із даною пропозицією, водночас висунувши власні вимоги. 19 жовтня прес-служба КМДА розповсюдила повідомлення, у якому йдеться, що Черновецький висловив готовність разом з Луценком пройти будь-яку перевірку і тести на предмет вживання наркотиків або отримання хабарів у прямому ефірі 5-го каналу, УТ-1, ТРК "Київ" або іншого телеканалу. 

Лідер блоку НУ-НС Луценко за ініціативи телекомпанії "1+1" 19 жовтня здав аналізи для тестування на наркотичну та алкогольну залежність у київському Центрі діагностичної медицини "Євролаб".

Запрошений телеканалом "1+1" Леонід Черновецький до лабораторії у призначений час не з’явився.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: