Луценко пропонує цього року скасувати техогляд автомобілів

Через брак в Україні СТО, де можна провести технічний огляд машин, у автовласників можуть виникнути чималі незручності.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко запропонує уряду перенести проходження технічного огляду транспортних засобів на рік.

"Мені здається, що при невмілій роботі різних органів, які не змогли створити мережу техоглядів, створювати незручності для громадян, тим більше, у тяжкий період, яка мінімум, нелогічно", - пояснив він свою ініціативу.

Луценко нагадав, що нещодавно уряд дозволив проходити техогляд транспортних засобів не лише на СТО Державтоінспекції, але й на приватних СТО, які отримають на це відповідну ліцензію.

Але, за його словами, на сьогодні ще не створено мережу СТО для здіснення цієї процедури, таких ліцензій було видано вкрай мало, через що у автовласників можуть виникнути чималі незручності.

Як відомо, 23 січня Державтоінспекція повідомила, що державний технічний огляд автомобілів цього року проводитиметься з 15 січня по 15 грудня для тих засобів, техогляд яких проводиться один раз на два роки або один раз на рік.

Для тих засобів, техогляд яких проводиться двічі на рік, його термін становить з 15 січня по 30 червня та з 1 липня по 15 грудня.

За підрахунками ДАІ, для забезпечення державного техогляду в Україні потрібно мати близько 1500 акредитованих приватних СТО.

Читайте також:

Податки на автомобілі знижено втричі

Техогляд автомобіля подорожчав у 7 разів

Нові штрафи знизили кількість загиблих у ДТП на 40%

За 3 місяці ДАІ Києва виписала штрафів на 59 млн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: