Луценко пропонує заборонити народу обирати президента

Міністр переконаний, що президента слід обирати у парламенті, оскільки всенародні вибори можуть призвести до "тривладдя".

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко вважає, що дострокових парламентських виборів в цьому році не буде і висловлюється за обрання президента у Верховній раді.

Про це лідер "Народної самооборони" заявив у інтерв’ю газеті "Факты и комментарии".

"Я не противник всенародного обрання президента, але теперішня політична ситуація і використання найбрудніших методів боротьби із опонентами може привести до фактичного блокування всієї системи влади", - застерігає міністр.

Особливо насторожують Луценка події, що мали місце в Тернополі під час виборів обласної ради. На його думку, там певними політичними силами був застосований увесь доступний "арсенал засобів (фальсифікації, рішення судів) з метою забезпечити необхідний результат виборів". Це ж може повторитися і під час всенародного обрання президента, допускає Луценко.

"Тому мені здається, що єдиним виходом із ситуації, що склалася, може стати перенесення президентських виборів в парламент", - вважає він. – "Можливо, в цьому менше формальної демократії, але більше гарантій і спокою в охопленій кризою країні".

В противному ж випадку, допускає Луценко, в Україні можливе тривладдя, коли в ході президентських виборів ми отримаємо не одного президента, а відразу трьох.

"Одного, який виграє в судах, другого – за рішенням ЦВК, а третій оголосить, що вибори не відбулися", - прогнозує міністр. – "Тоді усі їх портрети я повішу у себе в кабінеті, і не буду знати, що робити".

Глава МВС закликає політиків шукати компроміси, оскільки політичні лідери часто ведуть себе, "як в бані: всі ходять із тазиками, прикриваючись ними зад, але митися бояться".

Читайте також:

Ющенко знову закликав переобрати себе разом з Радою

ПР: США вирішать, хто буде наступником Ющенка

Луценко відмовився вибачатися перед Колесніковим

ЦВК розпочала підготовку до виборів президента

Постанова про призначення виборів президента на 25 жовтня набула чинності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: