Луценко проведе масові допити керівників Нацбанку

Крім вже викликаного на допит Анатолія Шаповалова, міліція збирається допитати ще кількох посадовців НБУ за підозрою у фінансовому шахрайстві.

Перший заступник голови Національного банку Анатолій Шаповалов повинен прийти на допит в міліцію наступного тижня.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. "Повістка для першого заступника голови НБУ пана Шаповалова виписана на наступний тиждень", - сказав він.

Міністр також підкреслив, що йому невідомо, які питання слідчий поставить Шаповалову. Разом із тим, Луценко вважає, що після цього чиновника будуть допитані й інші посадові особи НБУ.

В той же час, Луценко відмовився називати прізвища людей, які можуть бути причетними до зловживань у  Нацбанку. "Прізвища назве слідчий. Я ні на кого не вказую і ні на кого не тисну", - відзначив Луценко.

"Але ми повинні знати, хто безкарно розграбовує мільярди з банківської системи України і хто в цій ситуації не діє, оскільки бездіяльність також є службовим злочином", - підкреслив він.

Також міністр повідомив, що "у МВС є оперативна інформація про деякі угоди керівництва НБУ", і зараз проводиться перевірка цієї інформації.

Нагадаємо, заступник голови НБУ Олександр Савченко, який звільнився з посади, звинуватив Нацбанк у проведенні валютних махінацій, що призвели до зниження курсу гривні, неадекватній емісії грошей, неправильній кредитній політиці.

Крім того, за словами Савченка, Нацбанк сьогодні залежний від президента Віктора Ющенка та його Секретаріату, і вони використовують регуляторну структуру в своїх цілях.

Раніше Юрій Луценко заявляв, що міліція має докази причетності вищих керівників НБУ до фінансових злочинів і готова завести справи за цими фактами.

Крім того, президента Ющенка міністр звинуватив у тому, що він покриває незаконні схеми та дії.

Читайте також:

Міліція має факти, щоб завести справи на керівників НБУ

Заступник глави НБУ: СП перетворив Нацбанк на власну комерційну структуру

Заступник голови НБУ: Нацбанк проводить для обраних банків валютні махінації

НБУ: Луценко дестабілізує ситуацію в банківській системі

ВідеоЛуценко про допити керівників НБУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: