Луценко розповів про свої нові повноваження

Луценко запевнив, що зберіг в МВС усі повноваження, які мав до звільнення, крім одного - права голосувати на урядових засіданнях.

Перший заступник міністра, в.о. міністра внутрішніх справ Юрій Луценко призначений на цю посаду Кабінетом міністрів, запевнив, що зберіг майже всі повноваження, які мав до звільнення з посади глави МВС.

"Виконувач обов’язків має бути присутній на засіданні Кабміну, але не може голосувати. Це єдине ущемлення. Але я сподіваюся, що знайдеться достатньо голосів, щоб проголосувати за необхідні постанови, у тому числі і для міністерства", - сказав політик.

В той же час, він зауважив, що на момент його зняття з посади міністра в.о. керівника відомства був перший заступник міністра Михайло Клюєв, який прибув на засідання Кабміну і вніс пропозицію про введення ще однієї посади - першого заступника міністра.

"Ніяким законом, ніякими положеннями кількість цих заступників не обмежується. Це виключно прерогатива Кабміну - встановлювати кількість заступників у будь-якому державному органі. З юридичної точки зору проблем жодних нема", - додав Луценко.

Нагадаємо, у четвер, 28 січня, Верховна рада звільнила Юрія Луценка з посади міністра внутрішніх справ. Відставку ініціювали регіонали, які звинуватили політика в порушенні законодавства про вибори та систематичному втручанні в хід виборчого процесу.

Після цього на позачерговому засіданні Кабміну Луценко був призначений першим заступником і виконуючим обов'язки міністра внутрішніх справ.

Читайте також:

Кабмін призначив Луценка в.о. міністра внутрішніх справ

Луценко про Блок Литвина: "лоха гріх не кинути"

Турчинов: Рада сфальсифікувала звільнення Луценка

ВідеоЛуценко про свою нову посаду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: