Луценко розповів, що Вищий адмінсуд наказав зробити нову гербову печатку

Голова МВС заявив, що міністерство отримало заяву від заступника голови ВАСУ на виготовлення нової печатки суду, яку раніше назвали втраченою.

Заступник голови Вищого адміністративного суду України Микола Сірош подав до Міністерства внутрішніх справ заяву про необхідність виготовлення нової печатки суду у зв’язку з втратою її оригіналу.

Про це повідомив голова МВС Юрій Луценко.

"Якщо печатка загублена і про це є офіційне повідомлення у засобах масової інформації, то є відповідний порядок, згідно з яким виготовляється дублікат. Наскільки я знаю, заява була прийнята і розглядається в належному порядку", - сказав Луценко.

За його словами, в разі, якщо буде знайдено оригінал печатки, то дублікат повертається назад. "В разі, якщо перша печатка була викрадена - порушується кримінальна справа за фактом викрадення печатки", - уточнив міністр.

Як повідомили деякі ЗМІ, згідно з оголошенням у газеті ”Урядовий кур`єр”, Сірош заявив, що гербова печатка ВАСУ була втрачена. Відповідно до оголошення в газеті, печатка визнається недійсною.

Того ж дня голова Вищого адміністративного суду України Олександр Пасенюк повідомив, що гербова печатка ВАСУ ціла і знаходиться у голови суду. Він зазначив, що повідомлення у газеті "Урядовий кур’єр" не відповідає дійсності. Також він запевнив, що печатка ніколи не губилася.

Крім того, за його словами, заяви про те, що печатка загублена, є провокативними. При цьому Пасенюк продемонстрував журналістам печатку і зробив відтиск печатки на папері.

"Такі повідомлення, які зроблені невідомими особами, хоча підпис тут в.о. голови суду Миколи Сіроша, це зроблено для того, щоб дестабілізувати роботу ВАСУ під час розгляду справ, пов’язаних з виборчим процесом", - сказав Пасенюк.

Він повідомив, що якщо буде виготовлена нова гербова печатка суду, вона буде фальшивою. Пасенюк у такому разі подасть звернення до Генеральної прокуратури з проханням порушити кримінальну справу.

Вищий адмінсуд є головним судом при оскарженні справ, пов’язаних з виборами.

Читайте також:

Луценко обіцяє саджати на 2 роки за подвійне голосування одного виборця

СП вимагає порушити кримінальну справу через втрату печатки Вищого адмінсуду

"Втрачена" печатка Вищого адмінсуду знайшлася у його глави

Вищий адміністративний суд України загубив гербову печатку

ВідеоЛуценко про печатку Вищого адміністративного суду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: