Луценко стверджує, що має на Аделаджу відеокомпромат

Міністр внутрішніх справ має докази того, що пастор "Посольства Божого" агітував прихожан вкладати гроші в "Кінгз Кепітал".

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко повідомив, що у розпорядженні слідства є відео, на якому зафільмовано, як пастор "Посольства Божого" і соратник столичного мера Сандей Аделаджа агітував прихожан вкладати гроші в "Кінгз Кепітал".

Правоохоронці звинувачують засновників цієї компанії у фінансовому шахрайстві. "Слідство має переконливі докази, у тому числі і відео, коли Сандей агітував віруючих вкладати гроші саме в цю організацію і споріднені їй структури", - заявив Луценко.

За його словами, саме на підставі цього Аделадже висунуто звинувачення і у нього узята підписка про невиїзд.

Те, що пастора вже неодноразово допитували слідчі, підтвердив і його захисник Андрій Федур. Правда, адвокат вважає, що у слідства не може бути доказів причетності Аделаджі до діяльності компанії "Кінгз Кепітал".

"Луценко часто говорить щось непідтверджене, люди йому вірять, а потім виявляється, що це була заява приватної особи, а не міністра МВС. Він, до речі, взагалі не має права називати імені Аделаджі, поки не буде ухвалено звинувачувальний вирок", - стверджує Федур.

Сам Аделаджа продовжує відхрещуватися від зв'язків з "Кінгз Кепітал", який залучав внески населення. Пастор стверджував, що йому випадково стало відомо про те, що члени його церкви вкладають гроші в компанію.

"Коли після довгого розслідування когось притягатимуть до відповідальності, гроші вкладникам ніхто не поверне. Це треба буде на когось спихнути. Громовідводом вибрали Аделаджу", - вважає адвокат Федур.

Нагадаємо, правоохоронні органи затримали засновника і керівника фінансової компанії "Кінгз Кепітал" Олександра Бандурченка. Йому висунуто звинувачення в шахрайстві в особливо крупних розмірах. Доля другого співзасновника "Кінгз Кепітал" Олександра Сафонова поки не відома. Але, як повідомили в міліції, його ім'я також фігурує в матеріалах кримінальної справи.

За словами глави столичної міліції Віталія Яреми, приводом для затримання Бандурченка стали 60 заяв громадян, які вклали гроші в "Кінгз Кепітал" і не можуть їх одержати назад. За даними МВС, загальна сума внесків в "Кінгз Кепітал" склала більше 100 мільйонів доларів.

5 листопаду 2008 року в офісах компанії "Кінгз Кепітал" працівники управління боротьби з економічною злочинністю провели обшук.

За інформацією міліції, всього було знайдено близько 6 тисяч договорів "Кінгз Кепітал" з вкладниками. Мінімальна сума внеску складала 2,5 тисячі гривень, найкрупніший внесок - 555 тисяч гривень. Тоді ж відносно компанії порушили кримінальну справу.

Читайте також:

Аделаджа не втече від Луценка за кордон

Аделаджа стверджує, що міліція збирається зірвати свято його церкви

Черновецький захистить китайців і чорношкірих

Аделаджа звинуватив міліцію у провокаціях
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: