Луценко стверджує, що це він зірвав коаліцію ПР і БЮТ

Лідер "Народної Самооборони" стверджує, що позиція його групи стала однією з вирішальних у провалі переговорів про коаліцію та зміни до Конституції.

Міністр внутрішніх справ, лідер ”Народної самооборони” Юрій Луценко заявляє, що депутати від НУ-НС від ”Народної самооборони” попереджали Юлію Тимошенко про неприйнятність формування БЮТом коаліції з Партією регіонів.

Про це Луценко повідомив сьогодні, 10 червня, журналістам у Кабінеті міністрів.

"З самого початку я розглядав переговори про створення так званої широкої коаліції як спроби оточення Януковича працевлаштувати свого лідера без фінансових затрат. Власне, це проблема чемодану без ручки – нести важко, кинути жаль. Саме тому робилися спроби у неконституційний спосіб працевлаштувати Віктора Федоровича, а після того займатися політикою, економікою без його впливу", - сказав Луценко.

На його думку, переговори про створення широкої коаліції були зірвані, у тому числі й через принципову позицію депутатів "Народної самооборони" та інших депутатів від НУ-НС, які сказали про неприйнятність одіозних змін до Конституції.

"Ми заявили Юлії Володимирівні про те, що наших голосів за такі зміни не буде. Я думаю, це підкріпило її позиції на те, аби розірвати неприйнятні для суспільства і держави перемовини і сьогодні займатися економікою і нормальним політичним життям", - пояснив він. (Відзначимо, Юлія Тимошенко стверджувала, що ініціатором припинення переговорів був Віктор Янукович - ТСН.ua).

"Депутати "Народної самооборони", як і коаліційна частина фракції НУ-НС, не проти приєднання будь-якої конструктивної політичної сили до питань державотворення та економічних питань порятунку України від кризи, проте наших голосів за зміни Конституції з багатьма одіозними положеннями не буде. Юлія Володимирівна з розумінням сприйняла цю позицію, тим більш, наскільки я розумію, це збігалося у більшості і з її власною позицією", - вважає Луценко.

Читайте також:

Тимошенко: збереження нинішньої Конституції – нищівна поразка

ПР планує разом з БЮТ і надалі переписувати Конституцію

Ющенко: створення широкої коаліції зірвали журналісти

БЮТ все ще просить ПР створити "ширку"

Тимошенко: Пропало все

ВідеоЛуценко зірвав коаліцію ПР і БЮТ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: