Луценко: судимості Януковича реальні

Очільник МВС стверджує, що судові рішення про скасування судимостей Януковича підроблені в 2002-2004 роках.

В.о. міністра внутрішніх справ України Юрій Луценко заявив, що всі документи, які скасовують судимості лідера Партії регіонів, кандидата на посаду президента України Віктора Януковича було підроблено, і це доведено за допомогою експертиз.

"Мене просто вражає, що його адвокатом виступає Генеральний прокурор України Олександр Медведько", - заявив Луценко.

Луценко, стверджує, що рішення суду відносно його невиновності було підроблено в 2002-2004 роках і щодо цього факту прокурор Донецької області Олексій Баганець 2005 року порушив кримінальну справу, але Генпрокуратура закрила її за відсутності складу злочину.

"Є експертиза, що підтверджує – підписи судді під документами щодо невиновності Януковича, підроблені. Рішення Генеральної прокуратури не правочинне", - зазначив в.о. міністра МВС.

Нагадаємо, напередодні генеральний прокурор Олександр Медведько заявив, що Янукович не є судимим, адже дві судимості та два тюремних покарання, які він відбув наприкінці 60-х - початку 70-х років минулого сторіччя, були незаконними.

Керівник ГПУ послався на рішення президії Донецького обласного суду, яка в 1978 році скасувала дві судимості лідера ПР і закрила кримінальну справу проти нього.

Пізніше Янукович висловив думку, що досвід тюремного ув'язнення "робить людину більш відповідально та співчутливою до інших".

Читайте також:

Янукович: в'язниця робить людину більш відповідальною та співчутливою

Генпрокурор: Янукович був засуджений незаконно

Азаров зізнався, що колись теж ледь не сів у в’язницю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: