Луценко: Україні загрожують силовий сценарій і захоплення влади

На думку міністра, силовий сценарій розвитку подій стає все більш ймовірним із наближенням президентських виборів.

В Україні існують передумови для силового сценарію розвитку подій.

Про це в інтерв'ю заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

"Симбіоз економічної кризи, акцій протесту, погіршення криміногенної ситуації і реваншистських настроїв політиків, які почали президентську кампанію, на поверхні. Насправді це і є передумови до силового варіанту", - наголосив урядовець.

Одним із ймовірних способів реалізації такого сценарію він назвав спеціальне рішення Ради національної безпеки та оборони про відсторонення від влади прем'єра і ключових міністрів із подальшим введенням прямого президентського правління.

"У повітрі давно витає якесь рішення РНБО, яким буде відсторонений від влади прем'єр і ключові міністри. У тому числі і Луценко. Як наслідок - надзвичайний стан і пряме президентське правління", - розповів міністр.

"Все це планується штучно накласти на масові протести, які можуть охопити всю країну", - уточнив він. Втім, на думку Луценка, такий сценарій можливий тільки в разі його усунення з посади міністра внутрішніх справ.

"Такі плани дійсно існують. Однак здійснені вони можуть бути винятково незаконним шляхом. А реалізувати їх можна тільки шляхом захоплення посади міністра МВС. Саме тому я так заважаю пану Балозі і його оточенню", - додав міністр.

Нагадаємо, у п'ятницю Луценко заявив, що МВС збирається допитати голову Секретаріату президента Віктора Балогу у справі про вбивство в Закарпатті. Також він пообіцяв порушити кілька кримінальних справ щодо Балоги.

У відповідь на це керівник СП назвав Луценка "балаболом" і "непрофесіоналом" та закликав не "втягувати його в цирк".

Читайте також:

Балога обізвав Луценка балаболом і попросив не втягувати його в цирк

Луценко готовий силоміць привести Балогу на допит

Балогу допитають у справі про вбивство

Луценко зібрався заводити справу на Хорошковського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: