Луценко: українцям не загрожує хвиля вуличної злочинності

Міністр запевняє, що коливання вуличної злочинності у 5-7%, стабілізовано.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко стверджує, що в Україні немає катастрофічного зростання вуличної злочинності. Водночас Луценко не заперечує, що вуличних злочинів є "ще багато".

Про це він заявив учора на брифінгу в Донецьку.

"Хочу відверто сказати: в Україні немає катастрофічного зростання вуличної злочинності. Ми уміємо працювати, уміємо захищати спокій громадян", - сказав міністр.

Те коливання вуличної злочинності у 5-7%, яке фіксується в країні, починаючи з листопада 2008 року, за словами Луценка, "стабілізовано, і немає жодних підстав говорити про посилення кримінальних небезпек для громадян України".

"І крадіжки, і розбої, і грабунки, зґвалтування, тяжкі тілесні ушкодження є проблемою, але починаються вони іноді з бездіяльності дільничних інспекторів", - зазначив міністр, заявивши, що саме тому в МВС завжди на особливому контролі перебуває діяльність дільничних інспекторів, які на місцях мають вести профілактичну роботу з "контингентом людей, схильних до правопорушень".

Глава МВС констатував, що у даний час, за статистикою, "30% злочинів скоюється раніше засудженими, значить, з ними потрібно працювати щодня, 20% - у стадії алкогольного сп’яніння, значить, треба працювати з алкозалежними, а також проти незаконного продажу алкоголю, збуту самогону і фальсифікованої алкогольної продукції. І близько 15% злочинів скоюється людьми, які вживають наркотичні речовини".

"Саме ці три категорії (раніше судимі, алкоголіки і наркозалежні) для нас є ключем для стабілізації вуличної злочинності", - резюмував Луценко.

Зазначимо, що за даними начальника київської міліції Віталія Яреми, останнім часом тільки в Києві рівень вуличної злочинності зріс майже на третину.

Читайте також:

В Україні через кризу подешевшали наркотики

Балога обізвав Луценка балаболом і попросив не втягувати його в цирк

Луценко готовий силоміць привести Балогу на допит

МВС заперечує свою причетність до "погрому" на Майдані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: