Луценко упіймав банду кавказців, яка грабувала нардепів

Одна з жертв грабіжників, депутат Верховної ради, проживає в одному під’їзді з главою МВС.

Наприкінці жовтня правоохоронні органи затримали членів злочинного угрупування, які з серпня 2008 року масово грабували у Києві елітне житло. Загальний збиток від пограбувань – 2 млн доларів. Про це сьогодні на прес-конференції заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

За словами міністра, жертвами цього угрупування ставали кілька народних депутатів. "Щодо пограбування зверталися декілька народних депутатів. Одна з пограбованих депутатів навіть проживає у моєму під’їзді", - заявив міністр.

"З серпня минулого року відбулося масове пограбування елітного житла. Наразі ми довели причетність до 24 квартирних крадіжок, а також у перспективі буде пред’явлено звинувачення ще у 50-ти", - сказав Луценко.

За його словами, до складу цієї групи переважно входили вихідці із Кавказького регіону.

"Причетними до такого пограбування була група із 4 осіб. Троє із Грузії, один – громадянин України. "Золотим ключиком" цієї групи був суперпрофесіонал із Грузії, якого запрошували на подібні пограбування не тільки на території України, але у Швейцарію, Францію. Подібної кваліфікації зломщиків на території СНД є не більше десяти", - сказав Луценко.

Читайте також:

Луценко: ректор-педофіл був довіреною особою Януковича

Луценко заарештує Лазаренка, як тільки той повернеться до України

Регіонал обізвав Луценка "покидьком" і "п'яною мордою"

Луценко попередив Яценюка: кролики довго не живуть

ВідеоЛуценко упіймав банду грабіжників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: