Луценко вибирає між Тимошенко і Кличком

"Народна самооборона" ще не визначилась, у якому форматі братиме участь у дострокових виборах.

Громадянський рух “Народна самооборона” веде переговори з лідером блоку свого імені Віталієм Кличком про спільну участь у дострокових парламентських виборах.

Про це заявив лідер “Народної самооборони” Юрій Луценко в інтерв’ю газеті “Україна молода”.

“Що ж до участі у виборах, то “Самооборона” обговорюватиме два варіанти, які залежатимуть від часу й формату виборчої кампанії: або приєднання до великого блоку (яким може бути БЮТ), або окремий похід. Різні соціологічні дослідження — від Фонду Разумкова до НІСД — показують наш рейтинг на рівні 2,4-2,8%. Не виключене також створення блоку на основі “НС” із залученням “вільних” демократів”, - сказав Луценко.

На уточнююче запитання чи має він на увазі екс-міністра оборони України Анатолія Гриценка, він сказав: “Не тільки. Поки що ми ведемо переговори з Віталієм Кличком, чекаємо від нього відповіді”.

Водночас лідер “Народної самооборони” заявив, що офіційно не обговорював з Юлією Тимошенко спільну участь очолюваних ними політичних сил у передвиборчій кампанії.

“Можу поклястися, що в мене ще не було офіційних розмов із Тимошенко ані про входження до її блоку, ані про квоту для “Самооборони”, ані про місце Луценка у списку”, - запевнив він.

Крім того, він прогнозує, що дострокові вибори до Верховної ради за нинішніх обставин можуть відбутися лише у лютому-березні 2009 року.

“Якщо президент наполягатиме, як він це робить зараз, — то в лютому-березні. А якщо ні, якщо парламент отримає можливість попрацювати над розв’язанням надзвичайної економічної ситуації, — тоді вибори нової ВР можливі в жовтні наступного року”, - сказав Луценко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: