Луценко відмовився агітувати за Тимошенко у другому турі виборів

Міністр не піде в агітаційну відпустку, бо в нього є важливіше завдання - "забезпечити чесні, прозорі і спокійні вибори".

Перед другим туром президентських виборів міністр внутрішніх справ Юрій Луценко у відпустку не піде і за Юлію Тимошенко агітувати не буде. Про це він заявив 25 січня в своєму виступі на колегії Міністерства внутрішніх справ.

Луценко підкреслив: "Слава богу, вже суд заборонив мені займатися агітацією, так що у відпустку я не йду, буду разом з вами, і зараз наше спільне завдання - забезпечити чесні, прозорі і спокійні вибори".

Та ж вимога, за його словами, висувається і до всіх співробітників органів внутрішніх справ. "Вимога одна. Вимагаю від вас такого ж неупередженого ставлення до політичних процесів, яке ви продемонстрували в останні місяці", - сказав він.

Луценко наголосив, що, за винятком одного випадку в Криму, більше не зафіксовано фактів агітації співробітниками міліції. "Саме такої поведінки я вимагаю від вас і в ході підготовки і проведення другого туру президентських виборів. Жодна людина в погонах не має права на будь-яку публічну підтримку або непідтримку когось з кандидатів в президенти або членів його команди", - додав він.

При цьому Луценко підкреслив: дай Бог, щоб дільничні комісії забезпечили чесний підрахунок голосів, і ім'я нового президента визначилося без вуличних катаклізмів. "Проте, будь-яка громадська активність у вигляді мітингів, протестів, майданів, інших законних проявів масових зборів захищена, оскільки це їхнє святе конституційне право на мітинги, на протести на вислів своєї позиції", - додав міністр.

Нагадаємо, перед першим туром виборів президента Луценко узяв відпустку для агітації за кандидата президента Юлії Тимошенко.

11 січня Окружний адмінсуд Києва зобов’язав Луценка "утриматися від агітації в робочий час", а саме ведення передвиборної агітації "на час перебування його на посаді міністра внутрішніх справ". Проте міністр оскаржив рішення цього суду і добився його скасування.

"Суд з таким же успіхом міг заборонити мені ходити на червоне світло світлофора. Я дійсно не ходжу на червоне світло і не агітую у робочий час. Рішення суду абсурдне", - сказав Луценко.

Читайте також:

Луценко через суд добився дозволу агітувати за Тимошенко

Луценко пригрозив "хворим" виборцям криміналом

Регіонали вже готові до відставки Тимошенко та Луценка

Луценко вважає Януковича "прикольним політиком"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: