Луценко відповість за проломлений череп охоронця поліграфкомбінату "Україна"

Азаров закликав встановити винних у безладах на поліграфкомбінаті "Україна".

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко відповість за проломлений череп охоронця поліграфкомбінату "Україна" під час захоплення підприємства.

Про це заявив керівник передвиборного штабу Віктора Януковича Микола Азаров на прес-конференції у Дніпропетровську.

"За проломлений череп відповідатиме міністр внутрішніх справ. Це з його попустительства проломили череп охоронцю комбінату. Це його бійці захищали бандитів. Міністр не уникне покарання", - заявив депутат.

За словами Азарова, він у вівторок звернувся до голови СБУ та генпрокурора з вимогою встановити винних і притягти до відповідальності усіх посадових осіб, які надавали незаконні розпорядження.

"Будьте певні, ми доб'ємося притягнення до відповідальності - від адміністративної до кримінальної", - підкреслив він.

На думку Азарова, захоплення поліграфкомбінату пов'язане зі спробою надрукувати зайві виборчі бюлетені, які мали бути вкинуті у скриньки насамперед у південно-західних регіонах, щоб скомпрометувати Партію регіонів та оголосити президентські вибори незаконними.

За його словами, також захоплення поліграфкомбінату "Україна" було репетицією силових дій при організації безладів, коли "незадоволена результатами виборів Тимошенко спробує силовим чином повторити 2004 рік".

Проте, сказав Азаров, "репетиція провалилася".

Нагадаємо, 25 січня вранці поліграфкомбінат "Україна" у Києві, де, зокрема, друкуються і виборчі бюлетені, зазнав нападу. Група людей намагалася увійти до приміщення комбінату, і після того, як це їм не вдалося, невідомими були розбиті шибки вітрин першого поверху, через які вони і увійшли до будівлі.

Читайте також:

Невідомі захопили комбінат, де друкують виборчі бюлетені

Комбінат "Україна" охоронятимуть Внутрішні війська та СБУ

Ющенко: регіонали захопили комбінат, на якому друкують виборчі бюлетені

ВідеоКадри захоплення комбінату "Україна"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: