Луценко викрив у МОЗ зловживання на 32 мільйони гривень

Луценко натякає, що МВС має навести порядок у фармакології, "оскільки це глибоко корумпована галузь".

Міністерство внутрішніх справ викрило низку схем при закупівлях Міністерством охорони здоров’я медичних препаратів за завищеними цінами. Про це на прес-конференції 17 листопада повідомив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

"Протягом 4 років після підписання меморандуму МОЗ закуповувались препарати одних і тих самих виробників за цінами, значно вищими ніж пропозиції Фонду Клінтона для країн, що розвиваються… Ми вважаємо, що в цій ситуації держава зазнала необґрунтованих збитків на суму понад 32 млн грн, які б могла зекономити для закупівлі більшої кількості медпрепаратів і обладнання", - сказав він.

При цьому Луценко навів кілька прикладів, коли медичні препарати закуповувались у іноземних виробників за значно вищими цінами, ніж аналогічні препарати коштують у вітчизняних виробників.

"В цьому господарстві (фармакології) давно пора наводити системний порядок… Оскільки це глибоко корумпована галузь", - зазначив міністр.

При цьому він висловив підтримку ініціативі прем’єр-міністра Юлії Тимошенко створити міжвідомчу групу з розслідування процедур закупівель медичних препаратів і обладнання Міністерством охорони здоров’я.

Читайте також:

Тимошенко розслідує, хто заробив мільярди на держзакупівлях ліків

Хакери зайнялися продажем підробленого "Таміфлю"

У Львівській області на "Таміфлю" "відмили" майже 42 мільйони

Влітку Україні пропонували "Таміфлю" вдвічі дешевше

ВідеоЛуценко викрив у МОЗ зловживання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: