Луценко вимагає, щоб виборців припинили жахати грузинським ОМОНом

Міністр зауважив, що ніяких 3 тисяч працівників ОМОНу Грузії на території України не було хоча б тому, що в Грузії немає ОМОНу.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко назвав вигадкою заяви Партії регіонів про присутність на території України під час першого туру виборів президента 3 тисяч грузинських омонівців.

Про це він заявив 28 січня, звітуючи з парламентської трибуни про дотримання керівництвом МВС законодавства під час першого туру виборів президента.

"Ніяких 3 тисяч працівників ОМОНу Внутрішніх військ Грузії на території України не було хоча б тому, що у Грузії немає ні Внутрішніх військ, ні ОМОНу", - сказав Луценко.

Міністр зауважив, що на території України перебували 300 громадян Грузії, які спостерігали за ходом виборчої кампанії. "3 тисячі осіб навіть наші славетні літаки "Руслан" не піднімають", - сказав він.

"Тому припинити треба жахати людей якимись страстями, а спокійно допускати спостерігачів за нашими чесними і прозорими виборами", - заявив Луценко.

Нагадаємо, напередодні першого туру виборів президента України, 11 січня 2010 року, ЦВК відмовила в реєстрації 2011 офіційним міжнародним спостерігачам від Грузії, мотивуючи рішення неправильним оформленням спостерігачами документів.

Партія регіонів з цього приводу неодноразово заявляла, що до України під виглядом спостерігачів приїхали грузинські ОМОНівці, щоб на догоду Юлії Тимошенко організувати зрив виборів.

Читайте також:

БЮТ хоче голосувати по Луценка руками

Луценко розповів про "банду", яка хоче його звільнити

Рада спробує звільнити Луценка

ВідеоЛуценко про грузинський ОМОН

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: