Луценко вимагає відставки уряду Януковича

Луценко переконаний, що уряд Януковича має піти у відставку через непрофесійні дії, які знизили рівень життя.

Луценко вимагає відставки уряду Януковича
УНІАН
Ю.Луценко переконаний, що цей уряд повинен у повному складі піти у відставку.
Лідер блоку "Наша Україна – Народна самооборона" Юрій Луценко переконаний, що уряд Віктора Януковича має піти у відставку через непрофесійні дії, які призвели до зниження рівня життя громадян. 

Про це він заявив на прес-конференції. За словами Ю.Луценка, "уряд В.Януковича веде країну в неправильному напрямку". 

Крім того, він переконаний, що в цьому уряді встановилась "кругова порука". "Цей уряд своїх не здає", - сказав Ю.Луценко.
 
За його словами, за бездіяльність або непрофесійні дії, які призвели до аварій та катастроф в інших країнах, у той же день були б відправлені у відставку міністр транспорту та з питань надзвичайних ситуацій. В Україні ж цього не сталося. 

Тому Ю.Луценко переконаний, що цей уряд повинен у повному складі піти у відставку. 

Аналізуючи роботу уряду Віктора Януковича, Ю.Луценко навів показники, які, за його словами, були взяті з офіційних статистичних даних. Зокрема, він наголосив, що у 2007 році заборгованість із заробітної плати в Україні збільшилася майже на мільярд гривень. Зовнішній борг зріс на 100 млрд. грн. Ціни на продукти харчування, зокрема, на початку літа, на фрукти та овочі збільшилась на 35%. Вартість житлово-комунальних послуг в цілому про країні зросла на 60%. Також підвищилися роздрібні ціни на бензин. 

За словами Ю.Луценка, в інших країнах збільшення цін на паливно-мастильні матеріали є ознакою бензинової кризи, а чиновники, відповідальні за цей сегмент ринку, в разі зростання цін, відразу були б відправлені у відставку. Однак уряд В.Януковича не ухвалив таких рішень, він непрофесійний, а тому не має права керувати країною, підкреслив Ю.Луценко. 

За інформацією, яку оприлюднив Ю.Луценко, у 2007 році темпи зростання мінімальної заробітної плати були майже вдвічі нижчими, ніж у 2006 році, і втричі нижчими, ніж у 2005 році. А тому вперше за останні роки, зростання цін в цьому році перевищить зростання мінімальної заробітної плати. 

За словами Ю.Луценка, якби уряд В.Януковича спромігся зберегти темпи росту заробітної плати та пенсій, які були задані "помаранчевими" урядами, тоді сьогодні б мінімальна заробітна плата була більшою від існуючої на 68 грн., а мінімальна пенсія – на 168 грн. 

Тобто, якщо у 2005 році зростання мінімальної зарплати було зафіксовано на рівні 39%, а рівень інфляції на рівні 10,3%, то у 2007 році відповідні цифри становлять 13 і 12,5%. 

Говорячи про зростання цін на основні продукти харчування, Ю.Луценко зазначив, що на початку літа цього року, на відміну від минулого року, ціни на хліб зросли на 13,1%, борошно – на 27,5%, молоко – на 18,5%, фрукти – на 35,3%, овочі – на 34,8%. 

Він також зазначив, що уряд В.Януковича "спеціально ставиться" до такого важливого продукту харчування як яйця – ціна на них зросла на 38%. 

Що стосується імпортованого газу, то за часів "помаранчевих" урядів, зокрема, уряду Юрія Єханурова, ціна 1 тис. куб. м газу становила 95 дол., за часів правління В.Януковича – 130 дол., і тенденція до збільшення ціни спостерігатиметься надалі. 

У той же час, Ю.Луценко наголосив, що за часи керівництва урядами Юлії Тимошенко та Ю.Єханурова у січні-вересні 2006 року рівень безробіття було скорочено до 6,4%, у той же час як у 2004 році ця цифра становила 9,2%, а сьогодні лише за січень-березень поточного року рівень безробіття сягнув позначки 8%, тобто, як наголосив, коментуючи наведені дані Ю.Луценко, уряд В.Януковича не знає і не може як забезпечити людей робочими місцями, так і достойною заробітною платою. 

Крім того, за словами Ю.Луценка, зростання внутрішнього валового продукту "В.Янукович на кожному кроці виставляє, як власне досягнення, напоказ", а насправді спостерігається падіння ВВП: станом на червень цього року цей показник становив 7,8%, на відміну від показника за січень - 9,3%. 

Разом зі зниженням темпів економічного зростання також падають темпи зростання реальних доходів і реальної заробітної плати громадян. Як зазначив Ю.Луценко, за цими показниками нинішній уряд удвічі поступається уряду Ю.Єханурова.

ВідеоЛуценко вимагає відставки уряду Януковича (ексклюзивне відео)

ВідеоПрес-конференція Луценка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: