Луценко вирішив заробити на хасидах 650 тисяч гривень

Паломників-хасидів обурило те, що МВС більш ніж удвічі підвищило розцінки за охорону святкування іудейського нового року.

В Умані за охорону святкування іудейського нового року Міністерство внутрішніх справ вимагало від паломників 650 тисяч гривень. Про це повідомила прес-секретар міжнародного добродійного фонду імені рабі Нахмана Марина Гончарук.

"Нам виставили рахунок на 650 000 гривень за охорону, у минулому було 250 000. Чому ціна так виросла? Ми могли б найняти приватників утричі дешевше, але фірми бояться вступати в конкуренцію з МВС, щоб не позбутися ліцензії", - відзначила Гончарук.

У МВС не підтверджують, що хочуть одержати саме цю суму, але існування "добродійного внеску" не заперечують. "Міліціонери працюють цілодобово, їм треба і каву рознести, і булочки, і сплатити готель. Будуть ще і вибухотехникі, 15 собак. Хасиди залишають двері відкритими, і їм потрібна охорона, вони такі беззахисні", - заявила керівник ЦЗГ МВС Черкаської області Наталія Таран.

Нагадаємо, 19-20 вересня в Умані понад 20 тисяч хасидів-паломників святкуватимуть іудейський новий рік - Рош-га-Шана. На час свята хасиди протягом трьох днів живуть за своїми правилами: нічого не беруть у руки, тримають двері відчиненими, не люблять, коли їх знімають на фото- або відеокамеру, не можуть бачити жінок.

Для охорони цього дійства планують залучити 450 міліціонерів.

Читайте також:

Луценко відправив майже півтисячі міліціонерів і собак охороняти хасидів

В Умані підпалили будинок для хасидів-паломників

Ортодоксальні євреї влаштували безлади в Єрусалимі

На вулицях Єрусалима розгорілася релігійна війна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: