Луценко вмовляє Раду поставити камери в банках

Голова МВС знепокоєний, що ВР не ухвалить розміщення відеокамер в банках та "кнопок тривоги" в школах.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко запропонував народним депутатам прийняти законопроект, що передбачає оснащення банківських установ та їх філій відеокамерами та встановлення "кнопок тривоги" у навчальних закладах.

Виступаючи на розширеній колегії МВС України за підсумками роботи міліції в 2008 році, Луценко зазначив, що даний законопроект вже більше року перебуває у профільному комітеті парламенту, кілька разів повертався на доопрацювання, однак не виносився на розгляд парламенту.

"Ми б просили шановних депутатів розглянути зазначений законопроект. Це необхідно у наш складний час", - сказав Луценко.

При цьому він зауважив, що також необхідно переглянути нормативну базу щодо підвищення відповідальності за збут наркотиків.

"Сьогодні кожен третій злочинець отримує термін покарання, решта після штрафу повертаються додому на своєму Мерседесі. Що після цього про міліцію думають звичайні люди?", - наголосив голова МВС.

У грудні минулого року міністр закликав банкірів і бізнесменів встановлювати на входах у заклади та житлові будинки камери відеоспостереження, щоб звести до мінімуму правопорушення в умовах кризи.

Читайте також:
Проти Луценка закрили всі справи
Луценко хоче дозволити "свідомим громадянам" купувати зброю
Луценко перевірить діяльність НБУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: