Луценко впевнений, що виграє всі суди проти газети Віld

Міністр нагадав, що вжевідбулося два суди, які визнали, що будь-які заяви, публікації або твердження про сп’яніння не мають офіційного підтвердження.

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко впевнений, що виграє всі суди у німецької газети Bild у справі щодо інциденту за його участю в аеропорту Франкфурта-на-Майні.

"Я знаю, що вже два суди відбулося – другий суд відбувся два дні тому щодо друкованого Bild, яким визнано, що будь-які заяви, публікації або твердження про сп’яніння не тільки мого сина, але й інших членів делегації є лише припущеннями і не мають офіційного підтвердження, в зв’язку з чим їх треба спростувати”, - сказав Луценко.

“Я довільно, звичайно, зараз цитую (рішення), але суть в тому, що ми вже виграли і другий суд. І будемо вигравати стільки, скільки потрібно", - додав Луценко.

Нагадаємо, 5 травня німецька газета Bild повідомила, що Луценко з сином 4 травня провели півдня в поліцейській дільниці аеропорту Франкфурта-на-Майні. За даними ЗМІ, їх у стані сильного алкогольного сп`яніння затримали після сварки з поліцейськими.

12 травня Луценко заявив, що німецька поліція безпідставно затримала його і сина, оскільки вони були тверезими.

Син міністра вирішив позиватися до газети Bild. Він вимагає спростування інформації про начебто перебування в аеропорту в складі української делегації в стані алкогольного сп’яніння.

22 травня Земельний суд Берліна виніс рішення про публічне спростування матеріалів у німецькому виданні Bild.

Згідно з рішенням суду, газета протягом двох тижнів, у разі неподання апеляції, має виконати рішення Земельного суду Берліна і спростувати неправдиву інформацію, поширену щодо сина міністра – Олександра Луценка.

26 травня речник видавництва Axel Springer AG Тобіас Фрьоліх заявив, що видавництво не має наміру публікувати спростування частини статті в газеті Bild про інцидент за участі Луценка та його сина в аеропорту Франкфурта-на-Майні 4 травня.

Читайте також:

Німецька поліція відмовилася говорити з Шуфричем про Луценка

Луценко повернувся до виконання службових обов'язків

У Луценка немає претензій до Німеччини

Bild відмовився публікувати спростування Луценка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: