Луценко: всі двійники ліквідовані

Завдяки новим комп`ютерним технологіям всіх двійників у передвиборчих списках знайдено і знищено, допомогла міліція.

Списки виборців на майбутніх президентських виборах будуть якіснішими і "чистішими", ніж на попередніх.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко на прес-конференції у Донецьку.

Міністр також нагадав, що формування списків виборців – це виключно компетенція Центральної виборчої комісії.
"Ми подали їм (ЦВК) уточнення до 5 вересня по всіх областях. А далі, згідно з нормативними документами, ми це робитимемо щомісяця", – сказав глава МВС.

За словами Луценка, на даний момент "виявлено достатньо багато двійників, багаторазовиків, тобто осіб, які присутні у списках більше ніж двічі".

"Вони всі ліквідовані завдяки новим комп`ютерним технологіям", – заявив міністр, пославшись на інформацію з ЦВК.

Глава МВС пояснив, що найбільша плутанина відбувається через перейменування вулиць, а також "через існування або відсутність будинків на картах населених пунктів".

"Такі недоліки міліція виявила, підчистила, передала в ЦВК. З моєї точки зору, ця робота не містить жодної сенсації, не має ніяких кричущих масових фактів виправлення. І мені здається, списки будуть чистішими, ніж минулого разу", - зазначив міністр.

Як повідомлялося, президентська виборча кампанія в Україні коштуватиме усім основним кандидатам та їхнім інвесторам близько 1 млрд доларів.

Про це заявив віце-президент Української ліги із зв’язків з громадськістю Денис Богуш на прес-конференції на тему: "Президентські перегони 2009-2010: особливості виборчих технологій".

У свою чергу, політтехнолог Сергій Гайдай вважає, що напередодні виборів президента України відчувається дефіцит гідних кандидатів.

"За наявністю великої кількості кандидатів немає вибору. Інтуїтивно народ розуміє, що від виборів мало що зміниться, адже усі кандидати представляють одного замовника – великий капітал", - сказав експерт, додавши, що деякі інші незалежні кандидати, наприклад Анатолій Гриценко, не мають реальних шансів і можливості впливати на хід та результати виборчого процесу.

Читайте також:

Вибори президента України коштуватимуть мільярд доларів

Третина українців принципово не піде на вибори

Герман: мільйони бідних висять на бігбордах Тимошенко

Кандидати на пост президента почали воювати за серця виборців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: