Луценко вважає себе духовним лідером міліції

Юрій Луценко розповів про своє нинішнє відношення до МВС і запевнив, що поки не збирається визнавати перемогу Януковича на виборах.

Юрій Луценко поки що не працює у Міністерстві внутрішніх справ, але вважає себе "духовним лідером МВС".

Про це заявив сам політик, коментуючи свій нинішній службовий статус. Він зауважив, що, за повідомленням прокуратури, якщо він вийде на роботу, стосовно нього буде порушено кримінальну справу за незаконне привласнення службових повноважень. "Тому я зараз "духовний лідер МВС", який чекає законного розгляду справи по суті", - сказав Луценко.

Коментуючи результати президентських виборів, він зазначив, що не визнає перемогу лідера Партії регіонів Віктора Януковича, поки фактам порушень під час голосування не дасть оцінку Вищий адміністративний суд України.

"Ми маємо визнати, що Партія регіонів знову спиралася на методи фальсифікацій 2004 року, і Вищий адміністративний суд України має провести вивчення ознак фальсифікацій, зокрема, голосування вдома, підвіз виборців, внесення виборців у реєстр у день голосування (на чию користь - не знаю, це треба вивчати). Але сьогодні ми маємо повні ознаки фальсифікацій, що призвели до успіху пана Януковича", - сказав Луценко.

За його словами, в залежності від рішення суду можуть бути скасовані чи переглянуті результати голосування або в окремих регіонах, де було більше порушень, або в Україні в цілому.

"Я не визнаю перемогу Януковича до розгляду матеріалів у суді. Якщо суд визнає перемогу Януковича, я тут же напишу заяву і звільнюсь з МВС та перейду в опозицію", - запевнив Луценко.

Разом з тим, він зауважив, що виступає за перерахунок голосів, а також за те, щоб паралельно під час цієї процедури міліція перевірила, чи збігаються підписи громадян у корінцях виборчих бюлетенів з їхніми підписами.

Нагадаємо,  Верховна рада звільнила Луценка з посади глави МВС 28 січня. В той же день він був призначений першим заступником і в.о. міністра, тобто, залишився керівником міністерства.

Наступного дня Окружний адміністративний суд Києва призупинив рішення про нове призначення Луценка. Нове призначення Луценка було призупинено судом після відповідного позову нардепів від Партії регіонів.

До нещодавнього часу уряд заявляв, що не отримував належно оформленого рішення суду, тому вважає Луценка легітимним керівником МВС. Однак 3 лютого Кабінет міністрів отримав ухвалу суду про призупинення дії постанови щодо призначення політика.

Читайте також:

Луценко приписав перемогу Януковича прокуратурі

Луценко сказав, хто займе його місце в разі перемоги Януковича

Луценко пообіцяв не тікати з України після приходу Януковича до влади

ВідеоЛуценко вважає себе духовним лідером міліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: