Луценко закликав не голосувати за "бджіл", "козлів" та "кролів"

"Народна самооборона" не висуватиме Юрія Луценка кандидатом у президенти України.

Міністр внутрішніх справ, лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко не має наміру висувати свого кандидата на президентських виборах, але говоритиме правду про кожного з кандидатів на цю посаду. Про це він заявив, святкуючи День незалежності в Запоріжжі на острові Хортиця.

"Ми не висуваємо свого кандидата, але маємо сміливість говорити правду про кожного з них. І ми цей шанс використаємо на всі 101%, так, як колись за Януковича голосували на Донбасі. Ми зробимо це, щоб люди почули і подумали про себе, щоб обрали сильного лідера, якого визнаватимуть таким і Схід, і Захід, і Північ, і Південь", - заявив міністр.

"Також ми хочемо, поважаючи себе, отримати пошану людей, їхню довіру, щоб вони почули наше гасло: "Думай, а потім голосуй! Не голосуй серцем ні за "кролів", ні за "козлів", ні за "бджіл", а голосуй за того кандидата, який дасть особисто тобі і країні краще життя!", - додав Луценко.

Політик пояснив, що святкує День незалежності не в Києві, а на Хортиці, оскільки не хоче знаходитися в компанії київських чиновників.

За словами головного міліціонера України, сьогодні країна потрапила в період, який, на його думку, можна порівняти з "козацьким періодом Руїни". Тоді "лівобережний гетьман України воював з правобережним, чим вони і довели Україну до повної втрати незалежності". Луценко запевнив, що його "Народна самооборона" братиме приклад з відомого отамана Івана Сірка, який підтримував кого завгодно, якщо це йшло на користь Україні та її народові.

Читайте також:

Луценко й Медведько хочуть, щоб українцям дозволили красти трохи більше

Луценко попросив бізнесменів дати міліції грошей

Луценко зізнався, що Пукача зловив він, і заборонив іншим піаритись

Луценко порадив Шуфричу купити клізму для голови

ВідеоПартія Луценка не висуватиме свого президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: