Луценко закликав не голосувати за "бджіл", "козлів" та "кролів"

"Народна самооборона" не висуватиме Юрія Луценка кандидатом у президенти України.

Міністр внутрішніх справ, лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко не має наміру висувати свого кандидата на президентських виборах, але говоритиме правду про кожного з кандидатів на цю посаду. Про це він заявив, святкуючи День незалежності в Запоріжжі на острові Хортиця.

"Ми не висуваємо свого кандидата, але маємо сміливість говорити правду про кожного з них. І ми цей шанс використаємо на всі 101%, так, як колись за Януковича голосували на Донбасі. Ми зробимо це, щоб люди почули і подумали про себе, щоб обрали сильного лідера, якого визнаватимуть таким і Схід, і Захід, і Північ, і Південь", - заявив міністр.

"Також ми хочемо, поважаючи себе, отримати пошану людей, їхню довіру, щоб вони почули наше гасло: "Думай, а потім голосуй! Не голосуй серцем ні за "кролів", ні за "козлів", ні за "бджіл", а голосуй за того кандидата, який дасть особисто тобі і країні краще життя!", - додав Луценко.

Політик пояснив, що святкує День незалежності не в Києві, а на Хортиці, оскільки не хоче знаходитися в компанії київських чиновників.

За словами головного міліціонера України, сьогодні країна потрапила в період, який, на його думку, можна порівняти з "козацьким періодом Руїни". Тоді "лівобережний гетьман України воював з правобережним, чим вони і довели Україну до повної втрати незалежності". Луценко запевнив, що його "Народна самооборона" братиме приклад з відомого отамана Івана Сірка, який підтримував кого завгодно, якщо це йшло на користь Україні та її народові.

Читайте також:

Луценко й Медведько хочуть, щоб українцям дозволили красти трохи більше

Луценко попросив бізнесменів дати міліції грошей

Луценко зізнався, що Пукача зловив він, і заборонив іншим піаритись

Луценко порадив Шуфричу купити клізму для голови

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: