Луценко: керівників Нацбанку будуть судити за півроку

Міністр внутрішніх справ упевнений, що справа про найбільше в історії країни розграбування банків буде доведена до суду, але на це потрібен час.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко переконаний, що справа відносно керівників Нацбанку буде доведена до суду.

Про це він заявив в програмі "ТСН.Тиждень".

"Слідчі вивчають роль посадових осіб Національного банку в тому, що ніхто не контролював найбільше в історії розграбування банків на десятки мільярдів гривень. Ніхто не контролював предмет застави при наданні більше 100 мільярдів рефінансування", - зазначив він.

Він нагадав, що "Нацбанк крім усіх своїх забовязань має ще й функцію контролю і нагляду".

"Справа дійде до суду, але для цього треба провести колосальну кількість експертиз. Вони будуть йти не менше півроку", - зазначив міністр.

"Було б набагато легше, якби президент, який знімає і призначає голову Нацбанку, голова Нацбанку та його керівництво, керівник МВС, генеральний прокурор сіли за стіл і поклали на стіл всі необхідні документи", - сказав Луценко.

За його словами, тоді б було зупинене розграбування країни на сотні мільярдів. "На жаль, такого бажання не у президента ні у керівництва Нацбанку я не бачу", - заявив голова МВС.

Нагадаємо, на початку вересня Міністерство внутрішніх справ повідомило про факти зловживань і злочинів з боку вищого керівництва Національного банку.

За словами Юрія Луценко, МВС веде розслідування декількох кримінальних справ: по розкраданню комерційними банками коштів, по фінансовому шахрайству в ході отримання кредитів рефінансування і по фінансовому шахрайству в ході проведення валютних аукціонів.

Крім того, Луценко також звинуватив президента Віктора Ющенка в тому, що він прикривав незаконні операції, які проводило вище керівництво НБУ.

Читайте також:

НБУ збирається ліквідувати ще 5 проблемних банків

НБУ заборонить банкам "гратися" з курсом долара

НБУ звинуватив Кабмін у спробі дорватись до друкарського верстата

Томенко: керівники НБУ збільшили собі зарплату пропорційно обвалу гривні

ВідеоЛуценко закрив справу на Тедеєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: