Луценко особливо недолюблює самогон і повій

Юрій Луценко ініціює збільшення штрафів за самогоноваріння, проституцію і хуліганство.

Міністерство внутрішніх справ України ініціює збільшення штрафів за самогоноваріння, проституцію і хуліганство.

Про це міністр внутрішніх справ Юрій Луценко повідомив у інтерв`ю газеті "Сегодня" (17 лютого).

"Готуємо пропозиції до ВР переглянути штрафи і за інші види порушень. Наприклад, за самогоноваріння. Сьогодні цей штраф – 150 гривень, що просто несерйозно. Треба збільшувати, можливо, і в 10 разів. Як інакше боротися з алкоголізмом і побутовим пияцтвом?", - сказав Луценко.

За його словами, в селах самогоноваріння процвітає, що призводить до значної кількості тяжких злочинів на ґрунті пияцтва, зокрема вбивств.

"З цим потрібно боротися, тому я виступаю за посилення штрафів, у першу чергу за збут самогону. Якщо зробив для себе – пий, будь ласка. Але не спаюй, наживаючись, інших. За сьогоднішніх мізерних штрафах це нікого не лякає, та ніхто серйозно проблемою і не займається", - додав Луценко.

Те ж саме, на думку міністра, можна сказати про проституцію. "Країна на очах стає раєм для секс-туризму. Особливо огидно, що процвітає педофілія і дитяча порнографія. Треба терміново посилювати боротьбу з цим. Але закон передбачає за це від 51 до 255 гривень штрафу - смішна сума", - сказав він.

Луценко вважає, що потрібно також підвищувати штрафи за хуліганство і дрібну крадіжку.

"Я взагалі не можу зрозуміти, як це у нас в парламенті один діяч зумів провести лінію, нижче за яку при крадіжці кримінальної відповідальності просто не існує. Минулого року це було 772 гривні, в цьому вже 907. Вкрали корову – немає відповідальності, мобілку – теж немає. При цьому адмінвідповідальність – 150 гривень. Виходить, вкрав на 900, заплатив 150. Марення! Тому я ініціюю закон, за яким була б межа в 150 гривень, що не змінюється постійно", - сказав міністр, додавши, що все, що понад, підлягає кримінальній відповідальності.

Читайте також:
Дорогі презервативи "вб'ють" кілька мільйонів українців
Луценко почав економити на літаках
СП: Луценко закликав ДАІшників збирати штрафи "на грані фолу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: