Луценко запросив Ющенка на святкування Дня міліції

Також Луценко зауважив, що не може передбачити реакцію міліції на висловлювання президента щодо корупції у міліції.

Президента Віктора Ющенка разом з іншими високопосадовцями держави запрошено на святкування Дня міліції в Національний палац Україна 18 грудня.

Про це сьогодні журналістам у Києві заявив міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко.

"Усім керівникам держави, як це й годиться, такі запрошення були направлені ще тиждень тому - і президент, і прем’єр, і голова ВР запрошені, запрошені народні депутати", - сказав він.

"Інше питання, якою буде реакція міліції після таких "епітетів" і висловів, які собі дозволяє президент по відношенню до міліції на його появу в залі", - сказав Луценко.

За його словами, "це вже залежить не від мене".

"Я можу лише гарантувати, що яйця не полетять", - запевнив міністр.

Нагадаємо, 9 грудня на нараді у Секретаріаті президента з питань протидії корупції, контрабанді, нелегальній міграції Віктор Ющенко звинуватив керівників правоохоронних органів в корупційній діяльності, після чого міністр внутрішніх справ Юрій Луценко на знак протесту пішов з наради.

Зокрема, Ющенко, звертаючись до Луценка, в.о. генерального прокурора Сергія Винокурова, голови СБУ Валентина Наливайченка, заступників керівників Міністерства юстиції, податкової адміністрації, митної служби, сказав, що вони непрофесійні.

"Я хотів би сказати, що ви бездарні міністри і керівники відомств. Своєю роботою, своєю некомпетентністю ви принижуєте цю націю", - підкреслив Ющенко.

Після цих слів Луценко підвівся і запитав, чи може він йти, зауваживши, що, на його думку, це несправедливі звинувачення. Ющенко дозволив міністру залишити нараду.

Реагуючи на те, що Луценко залишив нараду, президент сказав: "Хочу пояснити, чому міністр пішов. Бо на його місці я б не приходив, на його місці я б давно подав у відставку".

Читайте також:

Луценко пообіцяв заарештувати Березовського

Луценка нагородили "Будяком року" за порушення прав людини

Ющенко вимагає негайно звільнити Луценка

Луценко демонстративно пішов з наради від Ющенка, бо його назвали бездарним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: