Луценко зібрався заводити справу на Хорошковського

Луценко вважає, що Хорошковський, користуючись повноваженнями заступника голови СБУ, захищає інтереси Фірташа.

Міністерство внутрішніх справ розглядає питання про залучення першого заступника голови СБУ Валерія Хорошковського до відповідальності за корупційні дії.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

"На сьогоднішній день підрозділ з боротьби з організованою злочинністю МВС розглядає питання про притягнення Хорошковського до відповідальності за корупційні дії", - сказав він.

Луценко вважає, що "є ознаки корупційних дій з боку пана Хорошковського, який публічно, на телеканалі "Інтер", заявляв про свої бізнес-стосунки з паном Фірташем".

"Тобто використовуючи повноваження заступника голови СБУ для захисту свого бізнес-партнера, він потрапляє під дію закону про протидію корупції", - сказав він.

Коментуючи висловлювання Хорошковського про те, що слідом за "Нафтогазом" "Альфа" прийде і в Кабмін, Луценко сказав: "Якщо буде рішення уряду взяти під охорону Кабмін, - візьмемо, забезпечимо йому спокійний режим роботи. А пану Хорошковському я б рекомендував почитати закон про СБУ й усвідомити, що "Альфа" - це антитерористичний підрозділ і вимахувати ним як пугалом небажано".

Читайте також:

Хорошковський чекав, що на обшуку в нього "знайдуть" наркотики й діаманти

Після "Нафтогазу" "Альфа" боротиметься з піратами. Сомалійськими

СБУ: Хорошковського не відстороняли від справи "Нафтогазу"

Хорошковський: мене не залякати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: