Луценко зізнався, що Пукача зловив він, і заборонив іншим піаритись

Луценко закликав всіх політиків "дуже зважити перед тим, як почати піаритися на цій справі".

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко стверджує, що головна заслуга у виявленні місцезнаходження та затриманні генерала Олексія Пукача належить не СБУ і Генпрокуратурі, а саме МВС.

"Ніяких політичних причин по затриманню пана Пукача саме зараз немає. А є лише ретельна, колосальна робота Департаменту карного розшуку МВС України. У справі затримання Пукача немає жодної політики, але не можу стверджувати, що її не буде в ході розслідування справи. Я особисто вважаю сьогодні і вважав це великою удачею", - сказав Луценко на прес-конференції в Києві.

Водночас міністр не виключив подальшої політизації цієї справи, тому що її розслідування, за його словами, може довести причетність до вбивства "колишніх керівників високих державних інституцій".

Також Луценко закликав всіх політиків "дуже зважити перед тим, як почати піаритися на цій справі". "Необхідно дочекатися об’єктивних результатів слідства і перестати піаритися на цій справі. В першу чергу це стосується пана Мельниченка", - сказав Луценко.

Міністр також розповів, що перший раз працівникам міліції вдалося вийти на слід Пукача у 2006 році, коли той знаходився на території Луганської області. Втім, Луценко не виключив, що Пукач відчув за собою стеження і доклав певних зусиль, щоб втекти від переслідування.

В той же час міністр зазначив, що завдяки оперативній інформації міліція встановила місце перебування Пукача – село Молочне Чуднівського району Житомирської області.

Після цього співробітники МВС надали інформацію СБУ, яка зробила низку певних заходів щодо відстеження розмов Пукача з родичами по мобільному телефону. В результаті цілого ланцюга дій цю особу було затримано.

Читайте також:

Вдова Ґонґадзе вимагає відсторонити слідчих у справі про його вбивство

Генпрокуратура: череп Ґонґадзе остаточно довів провину Пукача

Адвокат Ґонґадзе: не потрібно переоцінювати знахідку черепа

Замовників вбивства Ґонґадзе троє. Один з них - високопосадовець

ВідеоЛуценко про затримання Пукача

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: