Луценко змусив ДАІ оглядати машини 6 днів на тиждень

Міністр заборонив вимагати від автовласників під час проведення державного технічного огляду будь-які платні довідки.

Державтоінспекція проводитиме технічний огляд транспортних засобів протягом шести днів на тиждень та не менше 4 годин на добу.

Відповідне розпорядження видав міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, повідомляє прес-служба ДАІ.

"В місцях перевірки технічного стану уповноваженими суб'єктами господарювання, де є відповідні умови для прийому громадян, буде забезпечено залучення працівників ДАІ для повного проходження процедури техогляду на місцях та економії часу", - йдеться у повідомленні.

"Міністр заборонив вимагати від автовласників під час проведення державного технічного огляду будь-які платні довідки, видача яких належить до компетенції підрозділів ДАІ", - наголосили у відомстві.

"Ураховуючи побажання підприємців, він також зобов'язав особовий склад підрозділів ДАІ, який залучається до нагляду за дорожнім рухом, при документуванні порушень, учинених водіями транспортних засобів суб'єктів господарювання, обов'язково робити в шляхових листах відмітку про факт порушення", - заявили у ДАІ.

Інспекція зазначила, що "термін проведення технічного огляду для транспортних засобів, що підлягають огляду у 2009 році, закінчується 15 грудня поточного року".

Читайте також:

Приховати номерні знаки автомобіля від ДАІ - реально

ДАІ спростила порядок реєстрації тимчасових талонів

Водії зможуть писати SMS-скарги на інспекторів ДАІ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: