Луценко: ПР звезла під Київ 2 тисячі колишніх силовиків

Луценко каже, що до столиці підтягуються особи з досвідом служби в силових або в охоронних структурах. Вони можуть захопити весь Київ протестами або паралізувати роботу деяких органів влади.

Виконуючий обов'язки міністра внутрішніх справ Юрій Луценко заявляє про прибуття з ініціативи Партії регіонів у Київську область 2 тисяч осіб, що мають досвід роботи в силових й охоронних структурах. Про це він сказав в інтерв'ю виданню "Дзеркало тижня".

"За нашою інформацією, до столиці підтягуються особи, що мають досвід служби в силових структурах або досвід роботи в охоронних структурах. Їхня оплата досягає п'ятдесяти доларів за день. З п'ятниці ми почали профілактичні заходи щодо цих громадян", - заявив Луценко.

Він стверджує, що колишніх силовиків у Київській області концентрує Партія регіонів.

"Ці особи, скажімо так, ангажовані Партією регіонів. За останньою інформацією, триста співробітників охоронних структур розмістили на території дитячого табору в Київській області. Загальна чисельність, за нашими відомостями, досягає двох тисяч людей", - сказав Луценко.

За його словами, забезпечення порядку під час можливих масових акцій протесту за допомогою охоронних структур є звичайною практикою, але в цьому випадку сконцентровані занадто великі силові ресурси.

"Насторожує не сам по собі факт існування охоронної структури. Вона є в будь-якому протестному містечку. Викликає занепокоєння те, що Партія регіонів масово рекрутує працівників охоронних структур. Їхня кількість уже явно перевищує те число, яке необхідне для підтримки порядку в їхньому таборі. Можна припустити, що є інші цілі", - підкреслив Луценко.

Він зазначив, що або ПР за допомогою цих людей планує організацію протестів, які охоплять весь Київ, або ставиться завдання паралізувати діяльність певних адміністративних структур.

Нагадаємо, раніше кандидат у президенти Юлія Тимошенко заявила, що будинки відпочинку навколо Києва заповнені бойовиками, які готові до захоплення влади.

Проте Служба безпеки України не виявила в санаторіях поблизу столиці будь-яких бойовиків чи озброєних громадян.

Читайте також:

В лісах під Києвом замість "бойовиків" знайшли "спортсменів"

СБУ перевірила санаторії під Києвом - бойовиків немає

Тимошенко: бази відпочинку під Києвом заповнені бойовиками

Тимошенко пообіцяла Януковичу Майдан більший, ніж у 2004 році

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: