Луценко зробить із дачі Януковича СІЗО

Голова МВС боїться, що повернення резиденції "Межигір'я" у державну власність затягнеться, і пропонує кілька способів прискорити цей процес.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає, що історія з поверненням резиденції "Межигір'я", на території якої мешкає лідер Партії регіонів Віктор Янукович, до держвласності затягнеться надовго.

"У даному випадку мені здається, що ця процедура ще надовго. Скажу відверто, хіба що уряд оголосить там заповідник або ізолятор тимчасового утримання. Теж варіант - паркан є, охорона є, люди відповідні є, все нормально", - вважає Луценко.

За його словами, МВС має надати Міністерству юстиції матеріали щодо усіх дій, які призвели до втрати державою "Межигір'я". Зокрема Міністерство внутрішніх справ має отримати рішення місцевої сільради про реєстрацію юридичної адреси, інші дії щодо даного об'єкта, результатом яких став його перехід у приватну власність.

Луценко зазначив, що отримання документів ускладнене тим, що слідча комісія Верховної ради на чолі з депутатом від Партії регіонів Миколою Джигою забрала всі документи щодо "Межигір'я" з місцевої сільради.

"Ми зараз намагаємося їх звідти витребувати, у тому числі пам'ятаючи про той факт, що Конституційний суд зупинив дію закону про тимчасові слідчі комісії", - сказав міністр.

Також, за його словами, для аналізу необхідний перший лист колишнього першого заступника міністра юстиції Олени Лукаш, яка відмовилася від претензій держави у судовому розгляді справи по даному об'єкту, "результатом чого став його перехід у власність її партійного шефа Віктора Януковича за фактом, оскільки юридично він оформлений на іншу структуру".

"У результаті її партійний шеф отримав можливість проживати на території цього колосального земельного масиву, причому говорить, що, згідно з Конституцією, ніхто не може позбавити його права на житло. Звичайно, тішить, що в Україні так чітко знають конституційні права ті, хто отримує саме такі об'єкти", - сказав він.

Нагадаємо, Кабмін надав статус заповідника державній резиденції "Межигір'я", яку він збирається повернути у державну власність. Відтепер лідер регіоналів мешкає на території історико-культурного заповідника.

В той же час, сам Янукович неодноразово заявляв, що він придбав будинок вартістю 600 квадратних метрів на території "Межигір'я" й мешкає там законно.

жодного відношення до інших земель резиденції, за словами Януковича і його однопартійців, він не має.

Читайте також:

Янукович заради дачі продав усе своє майно

Янукович живе у будиночку на схилі урвища

Янукович: моя дача – звичайний будинок площею 600 кв.м

ВідеоЛуценко зробить із дачі Януковича СІЗО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: