Луцьк без гарячої води

Мешканці двох найбільших мікрорайонів Луцька більше тижня не отримують гарячу воду. Початок опалювального сезону під загрозою.

Начиння теплоелектроцентралі (Фото: www.city.kherson.ua)
Лучани не мають гарячої води через конфлікт між Державним комунальним підприємством "Луцьктепло” і ТзОВ "Луцьктеплоенерго”.
Через конфлікт між Державним комунальним підприємством "Луцьктепло” і ТзОВ "Луцьктеплоенерго” мешканці двох найбільших мікрорайонів Луцька більше тижня не отримують гарячу воду, а також під загрозою може опинитись вчасний початок опалювального сезону.

Як повідомили УНІАН у Луцькій міській раді, 1 серпня закінчився період, на який припинялась для профілактичних робіт подача гарячої води до мікрорайонів Луцька, одначе ДКП "Луцьктепло” не може забезпечити відновлення гарячого водопостачання, оскільки не має доступу до котельні 4-го теплового району, оренду якої відмовляється продовжити ТзОВ "Луцьктеплоенерго”.

На думку міськради, дії ТзОВ "Луцьктеплоенерго” неправомірні, оскільки на сьогодні ТзОВ "Луцьктеплоенерго” не володіє майновим комплексом “Котельня 4-го теплового району”. Рішення про виведення із статутного капіталу ТзОВ "Луцьктеплоенерго” комплексу “Котельня 4-го теплового району” міськрада ухвалила ще на початку 2007 року. Міськрада також подала до Господарського суду Волинської області позов, що має забезпечити виконання згаданого рішення.

Своєю чергою, ТзОВ "Луцьктеплоенерго” вимагає від міської ради надати дозвіл на здійснення виробничої діяльності, а від ДКП "Луцьктепло” - оплати послуг з хімічної очистки води, наданих під час профілактики, яку державне підприємство та міськрада вважають завищеною.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: