Лужков переселить до Севастополя російських пенсіонерів з Крайньої Півночі

Мер Москви обговорив з кримською владою проект переселення до Севастополя пенсіонерів, щоб змінити імідж міста.

Мер Москви Юрій Лужков запропонував переселити російських пенсіонерів з Крайньої Півночі до Севастополя.

Відповідний проект він обговорював з головою севастопольської держадміністрації Валерієм Саратовим під час свого візиту в місто 25 липня, розповів радник голови СМДА, керівник комунального підприємства "Агентство економічного розвитку" Ігор Здора.

Проекти, пов'язані зі студентами та пенсіонерами, лежать в основі концепції зміни іміджу Севастополя, розробленої фахівцями адміністрації президента Росії.

"Нинішній образ пов'язаний з війнами, Чорноморським флотом, військовим туризмом, тобто з мілітарі-темами. Ми хочемо розширити бренд, тим самим, розширивши діапазон привабливості міста для інвестора", - сказав Здора.

Мер Москви продовжує наполягати на тому, що Севастополь - російське місто і повинне бути повернений Росії. Нагадаємо, в травні 2008 року Лужков заявив, що Севастополь як військово-морська база СРСР і Росії ніколи не передавався Україні, і повинен бути повернений РФ. У зв'язку з цим Служба безпеки України заборонила в'їзд Лужкову до країни. Після приходу до влади президента Україна Януковича ця заборона була знята.

19 липня на прес-конференції в Москві Лужков заявив, що не змінив свою думку про статус Севастополя. "Я свої заяви щодо Севастополя зробив осмислено і обґрунтовано - ніяких змін моєї позиції щодо статусу Севастополя немає і не буде", - сказав мер Москви.

Читайте також:

Росія розробить стратегію розвитку Криму

Лужков упевнений, що ЧФ РФ залишиться у Севастополі назавжди

У Севастополі пройшов парад Чорноморського флоту Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: