Лужков роздав по тисячі гривень ветеранам Севастополя

Московська влада відмітила, що "регулярно надає допомогу ветеранам Севастополя, і не тільки Севастополя, а й країн СНД, країн Балтії".

У Севастополі 40 ветеранів війни отримали одноразову матеріальну допомогу уряду Москви у розмірі близько 1 тисячі гривень.

Як повідомляється, ця матеріальна допомога виплачується в рамках заходів, що проводяться урядом Москви, і пов`язані з розвитком міжнародних відносин та міжнародної співпраці у 2010 році.

Заступник керівника Департаменту зовнішньоекономічних і міжнародних зв`язків Москви Андрій Чижов в інтерв`ю журналістам у Севастополі зазначив, що "Москва регулярно надає допомогу ветеранам Севастополя, і не тільки Севастополя, а й країн СНД, країн Балтії". За його словами, "ми до цієї ювілейної дати надаватимемо допомогу кільком групам ветеранів, в першу чергу, ветеранам битви під Москвою, та іншим категоріям".

Чижов також зачитав ветеранам поздоровлення мера Москви Юрія Лужкова з 65-річчям Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Церемонія вручення допомоги проходила в Будинку Москви в Севастополі.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів прийняв рішення про виділення з державного бюджету-2010 понад 32 млн гривень для замовлення та виготовлення медалей до 65-ї річниці Дня Перемоги.

Читайте також:

Азаров виділить з держбюджету 32 млн гривень на медалі ветеранам

Янукович і Мєдвєдєв домовилися з'єднати Крим з Росією

Януковича просять зняти з Лужкова статус персони нон ґрата
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: