Лужков відвідає Севастополь наприкінці липня

Лужков, який два роки тому опинився в списку "нев'їзних" в Україну, має намір взяти участь в урочистостях на честь Дня Військово-морського флоту РФ.

Мер Москви Юрій Лужков вперше після довгої перерви збирається відвідати Севастополь у кінці липня, повідомив керівник комітету міжрегіональних зв'язків і національної політики російської столиці Михайло Соломенцев.

За його словами, Лужков, який два роки тому опинився в списку "нев'їзних" в Україну, має намір взяти участь в урочистостях на честь Дня Військово-морського флоту Росії, які за традицією проводяться в останню неділю липня. У 2010 році це буде 25 число.

У ході візиту, як очікується, Лужков обговорить з місцевою владою допомогу Москви в подальшому розвитку міста і флоту.

"Разом з департаментом зовнішньоекономічних і міжнародних зв'язків ми зараз працюємо над новою програмою ділового співробітництва з Севастополем. Особисто я хотів би запропонувати меру взяти шефство над Чорноморським госпіталем", - сказав Соломенцев.

У 2008 році Лужков став в Україні персоною нон-грата. Це відбулося після того, як він публічно поставив під сумнів приналежність Севастополя нашій країні.

У 2010 році, з приходом до влади Віктора Януковича, прізвище московського мера було викреслено з "чорних списків".

Читайте також:

Мер Севастополя: Лужкова не можна не любити

Регіонали простежать за Лужковим, щоб він не плюнув у дружню руку

Україна зняла з Лужкова статус персони нон грата

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: