Львів посилено патрулює міліція, побоючись провокацій

Місцева влада ввела посилений контроль над містом, "щоб не допустити приїзду радикально налаштованих груп людей".

Правоохоронці почали патрулювати Львів з 2:00 ночі 22 червня посиленим особовим складом. В місті заплановано ряд поминальних заходів, присячених річниці початку Великої вітчизняної війни.

Про це повідомив речник ГУ МВС у Львівській області Денис Харчук.

"В принципі, правоохоронці цілодобово працюють і охороняють місто, тому я не бачу тут нічого такого. Єдине, що це буде в трошки посиленому варіанті", - зазначив Харчук.

Крім того, Харчук сказав, що участь правоохоронців з інших областей щодо забезпечення порядку у Львові 22 червня не планується.

Нагадаємо, 20 червня голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк зазначив, що участь правоохоронців з інших областей не планується.

"Поки такої інформації немає, хоча наші правоохоронці спілкуються з керівництвом правоохоронних органів сусідніх областей, Одеській, Луганській, Донецькій, обмінюються інформацією для того, щоб не допустити приїзду радикально налаштованих груп людей", - сказав він.

Як відомо, сьогодні виповнюється 70 років з дня початку війни між СРСР та нацистською Німеччиною. Комуністи України і Росії запланували сьогодні проведення у Львові спільної акції. Також у столиці Галичини свої акції вирішили провести організації "Євреї проти антисемітизму" і "Євреї проти Гурвіца".

Львівська міська рада підготувала позов до суду, щоб заборонити масові заходи 22 червня.

Вчора, 21 червня, Львівський окружний адміністративний суд ухвалив рішення за позовом Львівської міської ради про заборону проведення масових заходів у Львові 22 червня. Дозволено проводити тільки офіційні заходи.

Нагадаємо, 9 травня після офіційних заходів біля Пагорба Слави та Марсового поля у Львові сталися зіткнення між представниками націоналістичних сил і представниками партій КПУ, "Родина", "Русское единство". У сутичках постраждали 17 людей. Загалом міліція за цими фактами порушила 5 кримінальних справ.

Читайте також:

День пам’яті і скорботи: світ відзначає 70-ту річницю початку війни

Львів заборонив масові акції на 22 червня

22 червня до Львова поїде Партія Сталіна на чолі з "в.о. вождя"

Львів розвісить по місту держпрапори з жалобними стрічками 22 червня

Львів'яни 22 червня вийдуть на вулиці для недопущення провокацій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: