Львів прикрасили упівською символікою

Львів установив біг-борди та сіті-лайти на підтримку Української повстанської армії й розмалював кілька трамваїв її символікою.

Бійці Української повстанської армії у Львові
УНІАН
Місцева влада Львова намагається самотужки віддати належне ветеранам УПА за відсутності підтримки з боку держави.
Львів встановив строком на 1 місяць біг-борди та сіті-лайти на підтримку Української повстанської армії й розмалював кілька трамваїв символікою УПА на честь 65-річчя армії. Про це сказано в повідомленні прес-служби Львівської міської ради, на яке посилається агенція "Українські новини".

Зокрема, на біг-бордах і сіті-лайтах зображено бійців УПА, що стріляють з вогнепальної зброї, з підписом "УПА живе!". На трамваях зроблено написи "65 років УПА". Також у центральній частині міста поширювано прапори УПА.

У жовтні 2007 року святкується 65-річчя УПА.

Як відомо, виконавчий комітет Львівської міськради вирішив виплачувати учасникам бойових дій та інвалідам УПА по 400 гривень щомісяця 2008 року, і по 200 гривень до пенсії - 2007 року. Він також надав ветеранам УПА 100% пільги на оплату комунальних послуг.

Львівська міськрада неодноразово просила Верховну раду визнати Українську повстанську армію воюючою стороною в Другій світовій війні. Міськрада також просила надати соціальні пільги бійцям УПА.

Станом на початок 2007 року у Львові проживали близько 700 ветеранів УПА.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: