Львів визнано найкращим містом для життя в Україні

Особливо високо експерти оцінили діловий та освітній потенціал Львова, а також рівень культурних заходів і туристичну привабливість.

12 червня журнал "Фокус" представив третій щорічний рейтинг "55 найкращих міст для життя в Україні". Переможцем рейтингу-2009 став Львів. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

Першу позицію Львову забезпечили високі показники за всіма критеріями. Особливо високо експерти оцінили діловий та освітній потенціал Міста Лева, а також рівень культурних заходів і туристичну привабливість. За двома останніми критеріями Львів набрав максимальну кількість балів, зазначається у повідомленні прес-служби.

У рейтингу брали участь 70 міст, з яких були відібрані 55 кращих. Перша десятка лідерів виглядає так: Львів, Київ, Івано-Франківськ, Чернівці, Ялта, Харків, Одеса, Іллічівськ, Сімферополь і Севастополь.

Редакція за допомогою експертів оцінювала кожне місто за 55-бальною системою за 14 критеріями. Цього року "Фокус" пильніше оцінював діловий і фінансовий потенціал учасників, оскільки кризовий рік змістив пріоритети у бік економіки. Також, змінилися критерії оцінки житлово-комунальних послуг – замість середньої плати за комунальні послуги (торішнього критерію) "Фокус" оцінював рівень забезпечення ними.

За висновком головного редактора журналу "Фокус" Михайла Гладкого, "у 2007 і 2008 роках, перші місця рейтингу посідали невеликі міста, населення яких не перевищує півмільйона. Статистика цього року показала, що міста, які знаходяться поблизу великих, переживають економічні негаразди легше: у них високий запас фінансової міцності, більше можливостей з точки зору ринку праці".

Минулого року "Фокус" визначив найкомфортнішим містом Чернівці, позаминулого – Івано-Франківськ.

Нагадаємо, нещодавно Міністерство ЖКГ визначило переможців щорічного конкурсу "Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку" у 2008 році.

За версією Міністерства, 1 місце серед населених пунктів першої категорії (з населенням понад 500 тисяч людей) посів Донецьк. 2 місце зайняли Кривий ріг і Харків, 3 місце – Одеса.

Читайте також:

Найбільш комфортним містом для проживання визнано Донецьк

 Луганськ визнано бандитською столицею України

Львівською муніципальною міліцією керував оголошений у розшук шахрай

Суд поновив на посаді звільненого у 2005 році мера Львова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: