Львів'яни перекрили дорогу до міського сміттєзвалища

Люди вимагають негайно закрити смітник, який вже 30 років, як вичерпав свій ресурс. Влада запевнила, що вже знайшла інвестора на його реорганізацію.

Мешканці сіл довкола Львова перекрили дорогу до міського сміттєзвалища. Вони вимагають закрити смітник, рекультивувати його і збудувати систему водопостачання і каналізації для прилеглих сіл.

Якщо цього не зроблять, Львівщині загрожує екологічне лихо. Грибовицьке сміттєзвалище вичерпало свій ресурс ще 30 років тому. Попри це, щодня сюди приїздить дві сотні сміттєвозів з обласного центру.

Села, що знаходяться поряд, потерпають від смороду, забрудненої води та відстійників з відходами, які переливаються через край.

Влада Львова обіцяє вирішити проблему звалища не один рік. Після сьогоднішньої акції чиновники запевнили, що мають інвестора, який готовий переробляти сміття, і попросили в мешканців набратися терпіння.

Як повідомив заступник міського голови Львова Володимир Шевчук, на доопрацювання проекту необхідно місяць. "Я до 30 числа сам особисто з цією програмою прийду до вас", - пообіцяв він мешканцям.

Про боротьбу людей за право дихати чистим повітрям дивіться у сюжеті ТСН.

Читайте також:

Шведи інвестують в українське сміття 700 мільйонів євро

Двірників Львова заохочують путівками закордон

Учасники акції "Чиста країна" зібрали майже 10 тонн сміття

Тернопіль тоне у смітті. Сміттєзвалище - закрите

ВідеоУ Львові блокують сміттєзвалище

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: