Львів'яни протестують проти повернення Сала

У Львові близько тисячі осіб зібралися сьогодні на пікет перед обласним управлінням Міністерства внутрішніх справ.

Мітинг у Львові
razom.org.ua
Олега Сала звільняв з посади керівника Львівського обласного управління МВС Юрій Луценко.
У Львові близько тисячі осіб - в основному студенти та представники міліції - зібралися сьогодні на пікет перед обласним управлінням Міністерства внутрішніх справ.

Як передає кореспондент УНІАН, пікетувальники протестують проти поновлення на своїй посаді колишнього керівника львівської обласної міліції Олега Сала.

Перед пікетувальниками особисто виступив екс-міністр внутрішніх справ України, лідер блоку “Наша Україна – Народна самооборона” Юрій Луценко, який наголосив, що "ситуація у Львові його по-людськи вражає".

"Я глибоко переконаний, що львівська міліція не визнає Олега Сала своїм керівником, бо я знаю її точку зору. Нам хочуть нав’язати власну думку, мовляв, голосуй – не голосуй, все одно буде Янукович", - заявив Юрій Луценко.

Він закликав львів’ян продовжувати пікетування, а усі політичні сили Львівщини - прийти на позачергову сесію обласної ради, де розглядатиметься питання щодо Олега Сала.

Як відомо, 27 серпня Галицький районний суд Львова прийняв рішення поновити на посаді начальника Управління Міністерства внутрішніх справ у Львівській області Олега Сала. Його звільнив з цієї посади у січні 2005 року Юрій Луценко.

Проти Олега Сала Генеральна прокуратура України порушила дві кримінальні справи - перешкоджання здійсненню виборчого права та зловживання службовим становищем, - які пізніше було закрито.

ВідеоЛьвів'яни протестують

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: