Львів'яни вимагають в консульства РФ "відповісти за русских"

Працівники ЛАЗ передали Росії "ноту протесту".

Працівники Львівського автобусного заводу в середу пікетували Генеральне консульство Російської Федерації у Львові. Трудовий колектив вимагає від влади Росії вплинути на власників заводу братів Чуркіних, які заборгувати працівникам мільйони гривень.

Під стіни дипломатичної установи працівники заводу прийшли з плакатами „Росія, відповідай за „русских!” та "Громадянина Росії Чуркіна за голодомор працівників ЛАЗу - до криміналу!”.

Як пояснив голова страйкового комітету Володимир Будзан, заборгованість працівникам становить понад 7 мільйонів гривень. Колектив вже виграв трудовий арбітраж у керівництва заводу, і суд зобов’язав директора виплатити заборгованість, утім директор втік, каже Будзан.

Працівники переконані, що заборгованість створена штучно, завод повинен мати гроші, кажуть вони, бо були замовлення і впродовж року випускали автобуси. Проте, зарплати люди не отримували вже вісім місяців.

З пікетувальниками поспілкувався генконсул Росії Євгеній Гузєєв. Він запевнив, що поінформує про ситуацію на ЛАЗі міністерство закордонних справ Росії. Однак, йому не відомо місце перебування власників – Чуркіних, і телефонного зв’язку з ними теж немає.

У цій ситуації місцева влада виявилася безсила, далі переговорів справа не зрушила. Щоправда, на рівні області створено комісію з перевірки виконання російськими власниками інвестиційних зобов’язань. 

Читайте також:

У Києві пройшов мітинг на підтримку дій Ізраїлю

Корчинський хоче влаштувати власний "Майдан" під гаслом "Геть усіх!"

В Ризі затримали групу, яка планувала нові погроми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: