Львів'яни вірять у другий Майдан

Майже 20% мешканців Львова воліють бачити президентом Олега Тягнибока, при цьому 40% зазначають, що мають революційний настрій.

Третина львів'ян вірить у другий Майдан, який стихійно може розпочатись у 2011 році.

За даними останнього опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг", понад 40% мешканців Львова стверджують, що в державі присутній революційний настрій.

Найбільш радикально сьогодні налаштовані симпатики ВО "Свобода", партій "Батьківщина" та "Фронт змін".

Згідно з результатами опитування, якби вибори до Верховної ради відбулися наприкінці грудня, то майже 30% голосів львів'ян отримала б партія Олега Тягнибока, більше 16% – Юлії Тимошенко і 12% – Арсенія Яценюка. За останній місяць рейтинг "Батьківщини" зріс майже на три відсотки, а "Фронту змін", навпаки, зменшився, на відсоток.

40% респондентів вважають, що парламентські вибори мають відбутися у березні наступного року, а наполовину менше підтримують вибори у жовтні 2012 року.

У грудні впав рейтинг Юлії Тимошенко як кандидата у президенти і вона на 0,3% поступається Олегу Тягнибоку, якого б львів'яни хотіли бачити українським президентом (19,5%). Серед українських політиків львівський виборець найбільше симпатизує Юлії Тимошенко, Олегові Тягнибоку та Арсенію Яценюку.

Львів'яни задоволені результатом місцевих виборів і усю відповідальність за справи у місті, на їхню думку, мають нести міський голова і ВО "Свобода", яка отримала більшість у міській раді.

Щодо співпраці місцевого органу влади з центральною, то 17% опитаних вважають, що мер Львова має підтримувати опозицію і протистояти президентові та уряду. На 13%, порівняно з опитуванням у березні, стало менше людей, які переконані, що мер має співпрацювати з новою владою виключно в інтересах міста.

Читайте також:

Януковичу довіряють менше половини українців

"Свобода": через 3-4 роки в Україні почнеться громадянська війна, ми її виграємо

Конкурентом Януковичу на виборах 2015 року пророкують Тягнибока

Активістів податкового Майдану почали заарештовувати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: