Львів’яни заблокували банк "Надра"

Пікетувальники не впускають до приміщення клієнтів банку, а також не випускають з банку співробітників.

12 березня в центрі Львова вкладники банку "Надра" заблокували вхід до приміщення центрального міського відділення банку. Пікетувальники не впускають до приміщення клієнтів банку, розповідаючи їм про те, що у "Надри" немає грошей, а також не випускають з банку співробітників.

Як розповідають вкладники банку, дехто з них за останні два-три місяці зміг зняти з рахунків у банку "Надра" всього 800-1000 євро. Однак у деяких відділеннях банку отримати гроші неможливо взагалі.

"У банку нам радять забути про кредити. Знаєте, ми не бунтували, коли для видачі грошей встановили ліміт на суму 1000 грн. Але коли цей ліміт скоротили до 100 грн., ми не можемо мовчати! Нам соромно показувати свої картки від банку "Надра", у жодному супермаркеті розрахуватися цими картками неможливо", - розповідає одна з пікетувальниць банку.

Сьогодні пікет триває з 10.00 і до кінця робочого дня у банку. Якщо за цей час керівництво філії не звернеться до адміністрації банку у Києві та Нацбанку України, і пікетникам не буде представлено реальних кроків для вирішення їхньої проблеми, то завтра вони обіцяють вже з 9.00 не впускати на роботу працівників банку.

Читайте також:

"Проблемним" банкам заборонили виплачувати пенсії

Вкладники влаштовують у банках спальні місця

Ющенко знайшов десять банків, що працюють без порушень

Пікетувальники принесли шибеницю під львівське управління НБУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: