Львів’яни звинуватили у заворушеннях 9 травня проросійських провокаторів

З тим, що заворушення були заздалегідь сплановані, погодились навіть львівські прихильники Компартії.

Переважна більшість мешканців Львова вважає заворушення на День Перемоги спланованою провокацією проросійських сил. Про це свідчать дані дослідження соціологічної групи "Рейтинг".

Згідно з результатами дослідження, 83% опитаних львів’ян погодились з тезою, що на 9 травня у Львові відбулась спланована провокація, в результаті якої відбулись сутички.

Не погодились з тезою лише 7%, ще 11% не визначились з цього питання. З тезою погодились навіть дві третини прихильників Компартії та майже 60% - Партії регіонів.

Понад половина (52%) львів’ян вважають, що головними винуватцями того, що 9 травня у Львові відбулися сутички, є проросійські партії.

Третина опитаних вважають, що вина лежить на президентові, майже стільки ж – на Верховній Раді, третина – на правоохоронних органах. Кожен п’ятий вважає винними політтехнологів.

Разом з тим 15% львів’ян переконані, що головними винуватцями сутичок на 9 травня у Львові є "Свобода" та інші націоналістичні сили. 11% бачать вину голови облдержадміністрації, 8% - міського голови.

Майже 40% опитаних львів’ян підтримують дії "Свободи" у подіях 9 травня, стільки ж – не підтримують. Дії голови обласної держадміністрації на 9 травня підтримують лише 17% львів’ян, не підтримують – 45%.

Дії міліції підтримують ще менше – 11%, а не підтримують майже 70%. А от дії проросійських партій на 9 травня у Львові підтримує лише 1% львів’ян і не підтримують понад 80%.

Нагадаємо, 9 травня у Львові відбулась низка бійок між прихильниками "Свободи" і людьми, що святкували День Перемоги. Після інцидентів 17 осіб звернулися до травматологічних пунктів лікарень Львова. Один із членів "Свободи" був госпіталізований з кульовим пораненням із травматичного пістолета.

Загалом міліція за цими фактами порушила 5 кримінальних справ. 11 травня Генеральна прокуратура створила робочу групу для розслідування подій, що стались у Львові.

Читайте також:

Міліція пробачила регіонала, який на День Перемоги стріляв у свободівців

Депутати російської Держдуми з’їдуться відзначати 22 червня до Львова

У Львові через заворушення 9 травня заарештовано депутатів від "Свободи"

ВідеоСутички у Львові під час святкування Дня Перемоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: